Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniuBetonowani BlogHow to increase the functionality of an office space thanks to architectural concrete?
How to increase the functionality of an office space thanks to architectural concrete?

Finishing a garden, driveway, pavement or terrace is an important element of each renovation or decoration of the house surroundings, as well as public space. uBETONED offer a wide range of solutions - from sizes to colours to textures, ensuring durable, aesthetically pleasing paving that will last you for years.

Our concrete slabs are available in different sizes, structures (smooth, grooved), and colors - from white to dark graphite. We also offer a wide selection of paving blocks with and without chamfer, with straight or wavy edge.

Słaby wystrój, słaba efektywność

Nikt nie czuje się dobrze w nijakich i smutnych pokojach. I choć trzeba przyznać, że przedsiębiorstwa nowszej generacji kładą wysoki nacisk na to, aby przestrzeń robocza pasowała do konkretnych zadań i temperamentu pracowników, to jednak w zdecydowanej większości biur nadal królują pastelowe ściany i szare wykładziny. Już wielokrotnie udowadniano, że otoczenie w miejscu pracy ma ogromny wpływ na to, jak zostanie ona wykonana. Jeśli więc ktoś przechodzi ze swojego pięknie udekorowanego domu do biura, w którym jedyną atrakcją jest kwiatek w białej, plastykowej doniczce, to zdecydowanie może się to odbić na jego samopoczuciu.

Zastosowanie betonu architektonicznego w biurze

Ale co z tym wszystkim na wspólnego beton architektoniczny? Jest to niezwykle trwały i elastyczny materiał, który dopasowuje się do pomieszczeń zgodnie z ich funkcjami, a dodatkowo można dzięki niemu szybko osiągnąć efekt luksusowego biura. W jaki sposób? Wystarczy:

  • W recepcji zmienić drewniany blat na betonowy – będzie on o wiele łatwiejszy w czyszczeniu, a dodatkowo klienci i goście od wejścia będą mieć pewność, że współpracują z solidną i nowoczesną firmą.

  • Kompleksy pracownicze udekorować panelami betonowymi – są one bardziej uniwersalne niż obrazy czy inne ozdoby, które mogą się spodobać tylko tym o specyficznym guście. Beton architektoniczny może tworzyć ciekawe wzory na ścianie, a jednocześnie nie będzie przytłaczał reszty pomieszczenia.

  • W salach konferencyjnych umieścić betonowe stoliki lub półki – w połączeniu z kolorowymi dodatkami, takimi jak finezyjna zastawa albo puszyste dywaniki, całość będzie prezentować się nie tylko przytulnie, ale również nowocześnie i odświeżająco.

  • W widocznych miejscach ustawić betonowe doniczki z kwiatami – rośliny są najlepszym sposobem na ożywienie biura, a dodatkowo mają wiele prozdrowotnych właściwości. Stanowią świetny kontrast do surowego betonu i poważnej atmosfery korporacyjnych pomieszczeń.

Jak widać nie trzeba wiele, aby odnowić wystrój nudnego wnętrza tylko przy pomocy architektonicznego betonu. Jego nowsze formy są innowacyjnym materiałem, który nie tylko świetnie wygląda, ale jest także trwały i łatwy w czyszczeniu, a to w biurze jest równie ważne, jak estetyczne wykończenie.

read more

Blog 1
Concrete worktop in the kitchen - advantages and disadvantages
Add style to your home with furniture made of concrete
Concrete - the perfect material for lovers of modern interiors