Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment

PASJA.
KIM BYŚMY BYLI, NIE WYRAŻAJĄC SIĘ
PRZEZ NIĄ I NIE ODDAJĄC SIĘ JEJ?

uBETONowani to zespół młodych, ambitnych ludzi, nastawionych na innowacyjne aranżacje przestrzeni, miłośnicy niebanalnego designu, którego elementem jest beton.

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, odrzucając wszelkie szablony i schematy. Stawiamy na pełen harmonii kompromis pomiędzy użytecznością a prestiżem, łącząc je z perfekcyjnym wykończeniem. Od samego początku przyświeca nam jeden cel - stuprocentowa satysfakcja naszych klientów, która jest dla nas zdecydowanym priorytetem.

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowej obsługi związanej z szeroko zarysowaną architekturą, dlatego też stworzyliśmy showroom uBETONowani. W jednym miejscu zrzeszamy najlepszych projektantów i producentów z Polski i Europy, tak jak my pasjonujących się wyrobami surowym wystrojem wnętrz. Oprócz niebanalnych rozwiązań do domu czy ogrodu znajdziesz u nas profesjonalną obsługę i doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Bazując na naszych kwalifikacjach oferujemy optymalne, dopasowane do potrzeb naszych kontrahentów warunki współpracy. Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

About us

Team

Agnieszka Grotkowska
co-owner / seller
Maciej Sagal
co-owner
Klaudia Włodarczyk
sales department

Sales department

Oleksii Tsymbaliuk
Sales department
Aleksander Kruk
Sales department
Damian Wasiak
Sales department
Mateusz Ziółkowski
Sales department