Agnieszka Grotkowska
StreetBartycka 24/26
00-716Warszawa
Poland
Additional information:Hala 3B, lok. 221A
sklep@ubetonowani.pl+48 883 979 686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment

Ta zakładka powstała z myślą o wszystkich osobach ściśle związanych z branżą architektoniczną. Zainteresowanym udostępniamy informacje o produktach, bryły produktów w wersji 3D, próbki materiałów czy katalogi.

Architektom kontraktowym oferujemy indywidualne wyceny i doradztwo. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Jeżeli w naszej regularnej ofercie nie ma produktów, które Państwa interesują staramy się dostosować do Państwa potrzeb i na życzenie jesteśmy w stanie wyszukać je i wynegocjować satysfakcjonujące ceny - wystarczy przesłać do nas zapytanie.

Zapraszamy wszystkie biura projektowe, Architektów i dekoratorów do współpracy oraz do odwiedzania naszego Showroomu, w którym uzyskacie Państwo zarówno możliwość obejrzenia i dotknięcia wszystkich produktów, jak i fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich materiałów.

Wszystkich zainteresowanych zawarciem współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@ubetonowani.pl lub poprzez uzupełnienie formularza poniżej.