Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa Kalla Metal Loftlight
original.jpeg
Kolor kabla
avatar
Lniany Szary
Elementy metalowe
miedź
stal nierdzewna
Kolor Metalu
brass
silver gun
cooper
champagne bronze
COLOUR
avatar
Anthracite
avatar
Black
avatar
Chocolate
avatar
Grey
avatar
Natural
avatar
asparagus
avatar
Blue
avatar
Ochre
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor kabla
Elementy metalowe
Kolor Metalu
COLOUR

Lampa betonowa, wisząca Kalla Metal firmy LoftLight

Betonowa, minimalistyczna lampa. Kalla Metal to industrialna lampa bardzo dobrze wkomponowuje się w iście loftowe przestrzenie. Prosta i wydawałoby się klasyczna, a jednocześnie oryginalna i niebanalna. Wykonana została z betonowej oprawki, podsufitki, jak również i kabla w oplocie, który można wybrać w dowolnym kolorze, w zależności od tego, jaki będzie pasował do Państwa przestrzeni. Idealnie sprawdzi się w dużych przestrzeniach loftowych. Swoją oryginalność zawdzięcza ręcznej produkcji. Każda z lamp marki LoftLight może nieznacznie różnić się od siebie fakturą i kolorem.

Lampa z betonu Kalla Metal marki Loftlight dostępna jest w pięciu kolorach bazowych.

Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce.


Średnica: 5,5 cm,Wysokość: 8,5 cm,Maksymalna wysokość: 120cm - możliwość przedłużenia na indywidualne zamówienie,Źródło światła:  E27 - Max. 60WŹródło światła w komplecie: tak,Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + stalowe elementy wykończeniowe,Podsufitka: lampa standardowo wyposażona w betonową podsufitkę w odcieniu klosza,Rodzaj kabla: eco, metalic, w oplocie poliestrowy lub bawełniany dwużyłowy,Kolor kabla: do wyboru z dostępnych 45 kolorów,Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.
 

LAMPA BETONOWA KALLA METAL LOFTLIGHT - KOLORY KABLI DO LAMP


LAMPA BETONOWA KALLA METAL LOFTLIGHT - KOLORY BETONU


KALLA QUADRO TRIPLE METAL – KOLORY METALU


KALLA QUADRO TRIPLE METAL – KOLORY ELEMENTÓW METALOWYCH


LoftLight to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.

DIMENSIONS8.5 cm