Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsDONICA BETONOWA IVO ARTIS VISIO
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Czarny
avatar
Antracyt
avatar
Szary jasny
avatar
Gray
avatar
White
Impregnacja
hydrofobowa
hydro+olejofobowa
Without impregnation
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Impregnacja

Donica z betonu architektonicznego IVO Artis Visio o wysokości 100 cm.

Donica IVO to doskonały element pomagający stworzyć wyjątkową aranżację ogrodu, tarasu lub wejścia do domu. Prezentowane donice betonowe posiadają kształt prostokąta, który poprzez swoją uniwersalność wkomponuje się w każdą, nawet najbardziej wymagającą przestrzeń. Cechą charakterystyczną modelu jest prostota materiału, jakim jest beton. Dzięki płaskim ściankom uwydatniającym właściwości tworzywa zyskujemy piękny, ponadczasowy efekt wizualny. Donice betonowe wyróżniają się przebarwieniami oraz porami, które w sposób naturalny stanowią wyróżnik spośród pozostałych rodzajów donic. Powierzchnia donicy jest miła w dotyku i wprowadza ciepły klimat do całego wystroju. Donica IVO idealnie nadaje się do nasadzenia niskich, dzikich traw, które ułatwią zaprojektowanie ciekawej, zielonej przestrzeni. Można pokusić się o wybór kilku donic i ułożyć je obok siebie, zyskując tym samym niepowtarzalną dekorację ogrodową. Donice występują w neutralnej gamie kolorystycznej, którą łatwo dopasować do pozostałych elementów aranżacyjnych. Co najważniejsze, betony architektoniczne zapewniają użytkownikom trwałość na długie lata oraz gwarancję solidnego wykonania.


DONICA BETONOWA IVO ARTIS VISIO


DONICA BETONOWA IVO – Masywny, prostokątny model, który może służyć zarówno aranżacji jak i oddzielaniu przestrzeni. Robiący wrażenie element dekoracyjny, którego kształt daje wiele możliwości adaptacji. Doskonale prezentuje się w multiplikacji  2, 3 elementów. Idealna do nasadzenia niskich traw jak i prostej zieleni, wydłużającej dodatkowo element.

Donice Artis Visio to mistrzowskie połączenie wytrzymałego betonu, eleganckiego wzornictwa i otwartości na realizowanie najśmielszych wizji wzbogacenia zielenią własnego otoczenia,w doskonałym towarzystwie betonu. Niekiedy zieleń dominuje beton, wrasta, niszczy. Artis Visio tworzy, komponuje, kreuje pełną harmonię tych dwóch odwiecznych wrogów.

PRODUCENT ARTIS VISIO


Tworzenie wyjątkowych aranżacji i rozwiązań dekoracyjnych jest naszą największą  pasją. W swojej pracy opieramy się na zaawansowanej technologii oraz doborze wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas dekory betonowe stanowią silny wyróżnik wnętrza. Beton architektoniczny zyskuje na znaczeniu i coraz częściej gości w domach i na elewacjach budynków. Podążając za potrzebami naszych klientów proponujemy płyty ścienne z betonu, płyty elewacyjne oraz płyty 3D, które gwarantują niepowtarzalne efekty wizualne. Obecność dekoru betonowego pozwala na wprowadzenie do aranżacji nuty elegancji oraz wyjątkowego klimatu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy i akcesoria betonowe posiadają duże grono miłośników, dlatego też nasza oferta zawiera wiele pozycji, w których beton architektoniczny odgrywa główną rolę.


Kolor biały i czarny z dopłatą +25%

Kolor antracytowy z dopłata +10%

Impregnacja hydrofobowa za dopłatą +10%

Impregnacja hydrofobowa i olejofobowa za dopłatą +25%

Do impregnacji donic betonowych Artis Viso zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.

DIMENSIONS50 cm x 100 cm