Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBETON ARCHITEKTONICZNY wielkoformatowy
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Antracyt
avatar
Szary jasny
avatar
Gray
avatar
Ecru
Rozmiar
60x60
120x60
240x120
Indywidualny
Porowatość
Pitted
No pitting
Travertine
Impregnacja
Primary
Armored
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.

Płyta z betonu architektonicznego BETONOVO  o grubości 18 i 25 mm

Beton architektoniczny dostępny u nas świetnie sprawdza się jako okładzina ścienna. Jego świetny wygląd i dobre wykonanie powodują, że zdecydowanie się właśnie na ten materiał będzie doskonałym wyborem dla wszystkich osób i będzie prowadziło do naprawdę wielu korzyści z postawienia na nasze płyty. Dostępność naszego betonu w kilku kolorach powoduje, że naprawdę łatwo można dostosować ten do potrzeb i korzystanie z niego uczynić niesamowicie przyjemnym dla wszystkich osób w praktycznie każdej sytuacji.Kolor i wykończenie:Beton : jasny szary, szary, antracytTrawertyn : szary, ecru

Rozmiary:

Płyta betonowa 240x120 cmPłyta betonowa 120x60 cmPłyta betonowa 60x60 cm

Rozmiary indywidualne do max. 150x320 cm.

Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.

Cena płyty za 1 m2 zaczyna się od 264 zł

Impregnacja hydrofobowa jest zawarta w cenie.

Impregnacja pancerna Idealna do kuchni czy łazienki+ 18%

Realizacja zamówienia ok 14-30 dni roboczych

W CELU ZMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT MAILOWY

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

Do mocowania płyt betonowych na przygotowane odpowiednio podłoże producent zaleca klej dwuskładnikowy SUPERFLEX produkcji KERAKOLL.

PŁYTA BETONOWA BETONOVO 


BETON ARCHITEKTONICZNY - Okładziny z betonu architektonicznego to twórcze połączenie trwałości oraz dobrego wzornictwa, uzyskane na bazie autorskiej mieszanki betonu, cementu, kruszyw i elementów wzmacniających. - Beton architektoniczny produkowany przez BETONOVO jest wykonywany zgodnie z norma PN-EN 12467 „Płyty włóknistocementowe” i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian zewnętrznych.Podstawowe grubości to 10 mm, 18mm a nawet 30 mm. Producent oferuje wykonanie płyt na indywidualne zamówienie w niestandardowych wymiarach takich jak: 2000x100 lub 2300x100.BETON Architektoniczny to połączenie wszystkich zalet betonu, oryginalnego podejścia do technologii i szczególnej dbałości o walory estetyczne i najwyższą jakość produkcji.Możliwość zaprojektowania oraz wykonania oryginalnych wzorów, faktur i kolorów jest niemal nieograniczona.

PRODUCENT BETONOVO


Betonovo jest producentem wysokiej klasy dodatków do wnętrz. Stawia na dodatki wykonane z betonu architektonicznego, które dzięki temu prezentują się naprawdę stylowo i budzą jedynie pozytywne odczucia wśród wszystkich osób. Postawienie na ich produkty będzie tym samym dla wszystkich, prawdziwym strzałem w dziesiątkę i będzie maksymalnie korzystne w każdej sytuacji. Z ich dodatkami sprawisz, że każde wnętrze nabierze indywidualnego charakteru i będzie prezentowało się naprawdę znakomicie.Wszystkie osoby pragnące upiększyć swoje wnętrze i postawić na stylowe dodatki wykonane z betonu serdecznie zapraszamy więc do wybrania ich oferty, w której możliwe będzie znalezienie tego typu produktów, które będą prezentowały się rewelacyjnie.Działa na rynku już od długiego czasu. Dzięki temu posiada duże doświadczenie w tworzeniu stylowych dodatków o najwyższej trwałości. Kupione produkty będą w stanie każdej osobie posłużyć przez naprawdę długi czas i będą prezentowały się rewelacyjnie.

INFORMACJE DODATKOWE


Podstawowy wymiar płyt to: 120x60, 60x60, 240x120. Producent oferuje wykonanie płyt na indywidualne zamówienie w niestandardowych wymiarach, wymiar maksymalny to 150x320 cm przy grubości 18 mm i 25 mm. Produkty na zamówienie wykazują takie same cechy fizyczne, tolerancje wymiarowe i parametry techniczne jak przy płytach w wymiarach podstawowych chyba, że zostaną one ustalone indywidualnie z zamawiającym.

Krawędzie płyt wykonane są pod kątem prostym, jednorodne optycznie z powierzchnią płyt, cięcie płyt powoduje wystąpienie różnic w wyglądzie powierzchni ciętej w odniesieniu do powierzchni płyty.

Płyty wykonywane są standardowo w trzech kolorach: jasno szarym, szarym i antracytowym, oraz BETON ARCHITEKTONICZY dostępny jako płyty trawertyn. Płyty barwione są w masie, ze względu na wykorzystywanie składników naturalnych cechują się zmiennością kolorystyczną.

Cechą charakterystyczną betonu architektonicznego są przebarwienia, przesmużenia, rozbieżności kolorystyczne, mogą być również widoczne włókna szklane używane w procesie produkcji - nie jest to wadą produktu. Zmienna kolorystyka poszczególnych płyt wynika ze zmienności składników naturalnych używanych do produkcji. Po zamocowaniu płyt może nastąpić zmiana tonacji kolorystycznej pod wpływem wyschnięcia.

Płyty wykonywane są w  wersjach wykończenia: gładkiej i porowatej oraz trawertyn. W obrębie jednej partii mogą wystąpić elementy o różnej intensywności występowania porów.

Tolerancja wymiarowa płyt waha się do 3 mm. Dla płyt powyżej 160 cm wahania sięgają 5 mm.

Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl
Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl