Agnieszka Grotkowska
UlicaSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Polska
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
iIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Produkty w Twoim koszyku

iIość sztuk:0Razem0,00 PLN
Dostawa: PLN
Wysyłka

PASJA.
KIM BYŚMY BYLI, NIE WYRAŻAJĄC SIĘ
PRZEZ NIĄ I NIE ODDAJĄC SIĘ JEJ?

uBETONowani to zespół młodych, ambitnych ludzi, nastawionych na innowacyjne aranżacje przestrzeni, miłośnicy niebanalnego designu, którego elementem jest beton.

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, odrzucając wszelkie szablony i schematy. Stawiamy na pełen harmonii kompromis pomiędzy użytecznością a prestiżem, łącząc je z perfekcyjnym wykończeniem. Od samego początku przyświeca nam jeden cel - stuprocentowa satysfakcja naszych klientów, która jest dla nas zdecydowanym priorytetem.

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowej obsługi związanej z szeroko zarysowaną architekturą, dlatego też stworzyliśmy showroom uBETONowani. W jednym miejscu zrzeszamy najlepszych projektantów i producentów z Polski i Europy, tak jak my pasjonujących się wyrobami surowym wystrojem wnętrz. Oprócz niebanalnych rozwiązań do domu czy ogrodu znajdziesz u nas profesjonalną obsługę i doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Bazując na naszych kwalifikacjach oferujemy optymalne, dopasowane do potrzeb naszych kontrahentów warunki współpracy. Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

O nas

Nasz zespół

Agnieszka Grotkowska
współwłaściciel
Maciej Sagal
współwłaściciel
Piotr Liroy-Marzec
współwłaściciel
Klaudia Włodarczyk
dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Oleksii Tsymbaliuk
Dział sprzedaży
Aleksander Kruk
Dział sprzedaży
Damian Wasiak
Dział sprzedaży
Mateusz Ziółkowski
Dział sprzedaży