Realizacje

BETON W FORMIE OBRAZU

BETON W FORMIE OBRAZU Aby Twoje wnętrze wyglądało nowocześniej i niesztampowo nie musisz betonować całej ściany. Płyty betonowe możemy przygotować w formie obrazu zaprojektowanego specjalnie pod Ciebie i Twoje upodobania. Realizacja w Warszawie we współpracy z biurem projektowych VOIGHTinteriors.

Czytaj więcej

Mała architektura i murki z płyt betonowych

Mała architektura i murki z płyt betonowych Warszawska realizacja z wykorzystaniem betonu architektonicznego dla Holiday Inn Warsaw City Centre. Dostarczaliśmy elementy małej architektury jak również płyty do obłożenia murków służących za siedziska przy hotelu.

Czytaj więcej

Siedziba firmy CEMEX i panele betonowe 3D

Siedziba firmy CEMEX i panele betonowe 3D Realizacja wykonana z montażem w siedzibie firmy CEMEX w Warszawie. Użyte zostały płyty betonowe przestrzenne PB05 KRYSZTAŁ w 3 z 10 dostępnych kolorów. Montaż wykonany na klej dedykowany do konkretnych płyt a ściana została wzmocniona płytą OSB. Całość została pokazana w formie obrazu.

Czytaj więcej

NIEREGULARNA ŚCIANA Z PŁYT BETONOWYCH

NIEREGULARNA ŚCIANA Z PŁYT BETONOWYCH   Realizacja wykonana w Warszawie. Płyty o grubości 18 mm w różnych formatach i kolorach świetnie wyglądają w industrialnym wnętrzu. Beton w połączeniu ze starym drewnem i elementami metalowymi daje poczucie dopełnienia wnętrza. Jest niesamowitym tłem dla zielonych roślin, a zawieszony na niej znika na tle. Wykorzystane zostały płyty betonowe [...] Czytaj więcej

NIEREGULARNA ŚCIANA Z PŁYT BETONOWYCH

Realizacja wykonana w Warszawie. Płyty o grubości 18 mm w różnych formatach i kolorach świetnie wyglądają w industrialnym wnętrzu. Beton w połączeniu ze starym drewnem…

Czytaj więcej