Dodaj stylu do swojego mieszkania dzięki meblom wykonanym z betonu

Dodaj stylu do swojego mieszkania dzięki meblom wykonanym z betonu

Dzisiejszy trend, aby wykorzystywać beton w każdej postaci, jest jednym ze sposobów, aby wnieść do swojego domu lub mieszkania nowoczesną i luksusową atmosferę. Od londyńskich loftów po apartamenty na Manhattanie, ten industrialny, miejski styl stał się obowiązkowym nurtem dla tych, którzy chcą się wyróżnić i zrobić wrażenie na swoich gościach.

Meble z betonu – małe dzieła sztuki

W naszej ofercie znajdziesz jedne z najbardziej wyjątkowych i ekskluzywnych projektów wykonanych z wytrzymałego i niezwykle estetycznego betonu. Wykorzystując wszystkie najlepsze elementy tego surowego i naturalnego materiału, firma stworzyła minimalistyczne, ale jednocześnie zjawiskowe meble.

Stoliki, parapety, półki, donice i wiele innych – wszystkie z nich wykonane są z betonu. Odporne, lekkie i zaprojektowane z szeroką gamą wspaniałych wykończeń, stylowe produkty odnajdą się w niemal każdym domu.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane w Europie – zgodnie ze wszystkimi wymaganiami dotyczącymi mebli, które powstały ze współpracy z najlepszymi inżynierami. Jeśli chodzi o ekskluzywne, zindywidualizowane projekty, jesteśmy w stanie udowodnić, że ​​tak naprawdę nie ma niczego, czego nie można by zrobić przy użyciu wszechstronnego betonu.

Jak wykorzystać betonowe meble?

Meble z betonu nie tylko poprawiają wygląd i styl domu, ale mogą również stworzyć go na nowo – całkowicie zmieniając jego projekt. Wykorzystując trendy w eksponowanych, surowych materiałach i ścianach, wystarczy wykorzystać elementy idealne do współczesnej architektury i wzornictwa. Zamiast nudnej farby – mozaika z betonu architektonicznego, zamiast nijakiego stolika – betonowy blat. Te małe detale sprawią, że całe Twoje mieszkanie nabierze industrialnego wydźwięku.

Warto pamiętać o tym, że taki niesamowity materiał, jakim jest beton architektoniczny, może być wykorzystany w budownictwie, projektowaniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym, a także być stosowany w całym budynku lub wpleciony w istniejące projekty. Nie należy więc się obwiać, że nie będzie on pasował do aktualnego stylu w danym mieszkaniu – można bowiem go łatwo zmienić i to przy niewielkich kosztach. Odnowienie jednej ściany i kilku mebli wystarczy, by w pełni cieszyć się nowoczesnym wnętrzem. Z szarym betonem nie należy również przesadzać, ponieważ jego nadmiar może sprawiać wrażenie ciężkiego i nieprzyjemnego otoczenia, które nie pasuje do wszystkich pomieszczeń. Natomiast niewielkie akcenty zrobią spektakularne wrażenie w każdym mieszkaniu.

previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow