Zapisz się do newslettera


 

Brak produktów w koszyku

  O nas

  Pasja. Kim byśmy byli nie wyrażając się przez nią i nie oddając się jej?

  Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych osób nastawionych na innowacyjne aranżacje przestrzeni. Miłośnikami betonowego, niebanalnego dizajnu.

  Każdy nowy projekt to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, odrzucając wszelkie szablony i schematy. Zyskujemy w ten sposób harmonijny kompromis pomiędzy znakomitą użytecznością, prestiżem, a perfekcyjnym wykończeniem.
  Od początku przyświeca nam jeden cel – 100% satysfakcja naszych Klientów, która bezpośrednio przekłada się na wspólny sukces.

  Naszą misją jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z szeroko zarysowaną architekturą, dlatego też stworzyliśmy showroom uBETONowani, w którym wszyscy pasjonaci i profesjonaliści z branży architektonicznej znajdą wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania danej przestrzeni. Zrzeszamy wielu producentów i dizajnerów z Polski i Europy. Można u nas znaleźć produkty z betonu architektonicznego – od płyt po różnego rodzaju dekoracje czy meble. Jesteśmy po to, aby każdy kto potrzebuje niebanalnych rozwiązań do własnego domu czy ogrodu, mógł znaleźć wszystko w jednym miejscu, a przy okazji mógł otrzymać profesjonalne doradztwo i miłą obsługę.

  Bazując na zdobytym doświadczeniu i zaangażowaniu, oferujemy optymalne dopasowanie do potrzeb współpracujących z nami firm.