Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniuBetonowani BlogConcrete interior decorations? It is possible!
Concrete interior decorations? It is possible!

Finishing a garden, driveway, pavement or terrace is an important element of each renovation or decoration of the house surroundings, as well as public space. uBETONED offer a wide range of solutions - from sizes to colours to textures, ensuring durable, aesthetically pleasing paving that will last you for years.

Our concrete slabs are available in different sizes, structures (smooth, grooved), and colors - from white to dark graphite. We also offer a wide selection of paving blocks with and without chamfer, with straight or wavy edge.

Beton, który znacie…

Beton! Tak – ta szara, błotnista mieszanina kompozytów, najczęściej wody, cementu i piasku, kojarzy nam się z placami budowy. Dawniej budowano z niego fortece, akwedukty i świątynie, a dziś służy nam praktycznie wszędzie, od fundamentów aż po sklepienia. Lista jego zastosowań i zalet praktycznie mogłaby nie mieć końca. Ale jeszcze do niedawna nikt nie myślał o tym, że z surowego betonu można tworzyć funkcjonalne dzieła sztuki – stylowe dekoracje wnętrz.

Beton, którego nie znacie…

Beton staje się dziś coraz popularniejszy, i to nie tylko w tradycyjnym budownictwie. Jest królem loftowego i industrialnego stylu. Uwielbiają go wszyscy miłośnicy nowoczesnego designu. Trudno się dziwić. Beton idealnie komponuje się z metalem, szkłem, a nawet drewnem, tworząc wnętrza gustowne i oryginalne. Wyobraź sobie przestronne mieszkanie z widocznymi rurami, kablami i żarówkami. Wszystko to skąpane w betonie. Na pierwszy rzut oka, całość przypomina opuszczoną fabrykę lub hangar wojskowy, ale w tym szaleństwie jest metoda. To właśnie styl industrialny. Ten surowy design daje wiele możliwości, a ludzie wykorzystują chociażby jego drobne elementy w swoich mieszkaniach, aby nadać im niepowtarzalnego charakteru.

Cztery ściany i rura… czegoś tu brakuje?

A co z dodatkami z betonu? Nie musisz od razu zamieszkać w bunkrze, nie każdy też lubi taki styl. Ale jeśli chcesz poczuć jego namiastkę, mogą zainteresować Cię praktyczne betonowe dodatki. Jest w czym wybierać!

Może na początek betonowe donice na kwiaty? Okrągłe, kwadratowe, małe, duże… łączy je jednak jedno – beton. Już gołym okiem widać to, że te donice wyróżniają się od innych swoją fakturą. Każda donica ma niepowtarzalny wygląd, inne rozmieszczenie raków i pustek na powierzchni. Kupując ten produkt, dostajesz coś naprawdę unikalnego. To nie tylko piękny wygląd, ale i odporność na wilgoć, zabrudzenie oraz uszkodzenia mechaniczne. Masz już donice? A co powiesz na betonowy stół, stolik lub parapet, które dopełnią całość? Wszystkie elementy odlewane są na zamówienie, z dbałością o najmniejszy szczegół.

read more

Blog 1
Concrete worktop in the kitchen - advantages and disadvantages
Add style to your home with furniture made of concrete
Concrete - the perfect material for lovers of modern interiors