Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniuBetonowani BlogDecorative concrete slab - which one to choose?

Standardowe betonowe płyty dekoracyjne

Firmy oferują gamę ręcznie robionych, betonowych płytek ściennych, płytek z polerowanego betonu i paneli betonowych. Są alternatywą dla podłóg ceramicznych lub porcelanowych i charakteryzują się wyjątkową trwałością. Świetnie sprawdzają się w stylowych i nowoczesnych wnętrzach, mogą być używane zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach przemysłowych.

Każdy panel i kafelek różni się cieniowaniem i prążkowaniem, więc żaden z nich nie będzie dokładnie taki sam. W ostatnich latach modne jest barwienie materiałów na ciekawe odcienie, więc nie trzeba godzić się tylko na szarości. Dzięki temu każda aranżacja wykorzystująca betonowe płyty dekoracyjne będzie zupełnie wyjątkowa.

Panele betonowe

To innowacyjny produkt, który można łatwo przykleić do istniejących ścian lub wykorzystać w nowych projektach budowlanych jako alternatywę dla częściej używanych materiałów, takich jak np. drewno. Nadają się również do zastosowań na zewnątrz domu, a także dobrze sprawdzają się jako pokrycia sufitowe oraz w łazienkach i kuchniach. Elementy z betonu architektonicznego mogą całkowicie zmienić wygląd każdej przestrzeni, dostosowując ją do współczesnych standardów.

Płytki betonowe

Mogą być używane w dowolnym miejscu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i spełniają dowolne specyfikacje projektowe. Niektórzy wykorzystują je do stworzenia elementów na ścianach, a inni zainstalują je jako część kominka lub jako alternatywę dla drewnianej podłogi.

Podobnie jak w przypadku betonowych paneli, można wybrać idealne wykończenie powierzchni swoich płytek. Warto pamiętać o tym, że wszystkie ozdoby wykonane z betonu architektonicznego mają różną strukturę, ponieważ można je polerować, szlifować, malować, utwardzać. Tanie, łatwe w dopasowaniu i trwalsze niż alternatywne materiały, takie jak drewno lub łupek, betonowe płytki ścienne są doskonałym dodatkiem do każdej łazienki, kuchni lub salonu.

Beton architektoniczny w 3D

Dla fanów bardziej ekstrawaganckich rozwiań producenci przygotowali trójwymiarowe betonowe płytki betonowe. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce nadać świeżości i oryginalności zewnętrznej lub wewnętrznej dekoracji swojego domu. Dostępne w formie puzzli, piramid i mozaiki, betonowe płytki 3D można przymocować do ściany lub podłogi. Ich wszechstronność pozwala tworzyć projekty, które są ograniczone tylko wyobraźnią.

read more

Blog 1
Concrete worktop in the kitchen - advantages and disadvantages
Add style to your home with furniture made of concrete
Concrete - the perfect material for lovers of modern interiors