Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsSTOLIK KAWOWY VINTAGE SLIM
original.jpeg
original.jpeg
original.png
Rozmiar
40x30
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Rozmiar

Stolik kawowy

STOLIK BETONOWY SLIM. Ręczne wykonanie, unikatowe cechy betonu architektonicznego i stali, sprawia że STOLIK SLIM to solidne dopełnienie każdego wnętrza. STOLIK SLIM to połączenie betonu architektonicznego i stali. Stolik roboczy świetnie komponuje się zaranżacją salonu czy tarasu. Powierzchnia blatu została wypolerowana i zabezpieczona przed zachlapaniem. STOLIK SLIM to nowoczesna aranżacja, nadająca wyjątkowy charakter Twojej przestrzeni. Oferujemy Państwu stolik w rozmiarze - powierzchnia blatu 30x40cm. Poza podstawowymi kolorami, STOLIK BETONOWY SLIM dostępny jest również w wyjątkowej strukturze RUST (rdza).Ręczne wykonanie, unikatowe cechy betonu architektonicznego i stali, sprawia że STOLIK SLIM to solidne dopełnienie każdego wnętrza.Naturalną cechą poza podstawowymi kolorami, STOLIK BETONOWY SLIM dostępny jest również w wyjątkowej strukturze RUST (rdza). Ręczne wykonanie, unikatowe cechy betonu architektonicznego i stali, sprawia że STOLIK SLIM to solidne dopełnienie każdego wnętrza. Cechą charakterystyczną powierzchni betonowej jest jej zmienność w obrębie. Każda powierzchnia blatu posiada wyjątkowy, niepowtarzalny motyw i może różnić się od pozostałych kolorem i strukturą.
WYMIARY:długość 40cmszerokość 30cmwysokość 57cm

STOLIK KAWOWY SLIM


STOLIK BETONOWY SLIM. Ręczne wykonanie, unikatowe cechy betonu architektonicznego i stali, sprawia że STOLIK SLIM to solidne dopełnienie każdego wnętrza. STOLIK SLIM to połączenie betonu architektonicznego i stali. Stolik roboczy świetnie komponuje się zaranżacją salonu czy tarasu. Powierzchnia blatu została wypolerowana i zabezpieczona przed zachlapaniem. STOLIK SLIM to nowoczesna aranżacja, nadająca wyjątkowy charakter Twojej przestrzeni. Oferujemy Państwu stolik w rozmiarze - powierzchnia blatu 30x40cm. Poza podstawowymi kolorami, STOLIK BETONOWY SLIM dostępny jest również w wyjątkowej strukturze RUST (rdza).Ręczne wykonanie, unikatowe cechy betonu architektonicznego i stali, sprawia że STOLIK SLIM to solidne dopełnienie każdego wnętrza. 


Marka Desing to połączenie pasji, kreatywności, rzemiosła oraz wieloletniego doświadczenia w prefabrykacji.Beton jest jednym z niewielu materiałów o tak szerokim zastosowaniu w aranżacji wnętrz, ogrodów czy elewacji. Dzięki zaawansowany recepturom, precyzji rzemiosła oraz doświadczeniu ,jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Autorskie rozwiązania pozwalają nam na eksponowanie piękna surowego betonu, tworzenie perfekcyjnych powierzchni, strukturi kolorów. Nasza otwartość na potrzeby klienta, zaangażowanie, profesjonalizm oraz podtrzymywanie wartości klasycznego rzemiosła uplasowały nas na pozycji jednej z najbardziej wyróżniającej się firm na rynku w branży betonów GRC.