Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Graphite Lava
avatar
gray rock
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Panel CEGŁA

Cegła z kolekcji Street Style to doskonały sposób na nowoczesne i oryginalnie urządzone wnętrze. Inspirowana różnego rodzaju napisami i symbolami, przywołującymi klimat Nowego Jorku, Paryża lub Londynu, świetnie sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Połączenie cegły z elementami dekoracyjnymi w postaci symboli i napisów, daje niepowtarzalny efekt wizualny. Dla tych, którzy preferują jednak klasyczne rozwiązania, dostępne są płytki bazowe, które można samodzielnie ułożyć na ścianie. Cegły dekoracyjne wykonano z naturalnego gipsu ceramicznego, co kwalifikuje jako produkt w pełni ekologiczny. Ich powierzchnia jest matowa. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej. Kolor rozproszony jest w całej swojej strukturze, dzięki czemu walory estetyczne cegieł pozostają zachowane, nawet przy ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Tego rodzaju dekor ścienny to doskonała propozycja dla miłośników awangardowego stylu.Panel Cegła występuje w trzech kolorach: white flash, gray rock, graphite lava.  Dane techniczne:
 • wymiary: 25cm x 6,5cm x2 cm
 • Materiał: naturalny gips ceramiczny
 • Waga: 0,20 kg
 • Powierzchnia jednego panela: 0,01625 m2

Podana cena jest kwotą za 1 sztukę produktu.

Cena płyty za 1 m2 wynosi 94zł.

Ilość paneli na metr kwadratowy: 52 szt. + 6 szt. + 4 szt.

Jeżeli dany produkt jest na stanie, realizacja zamówienia wynosi ok 7 dni roboczych.

Do montażu paneli betonowych zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

Oferujemy również usługę montażu – o wycenę proszę pisać maila na kontakt@ubetonowani.pl z poniższymi informacjami (wycena zostanie przedstawiona do 24h od otrzymania zapytania):
 • Wysokość i szerokość ściany, której dotyczy wycena oraz informację o produkcie, który będzie montowany.
 • Co znajduje się obecnie na ścianie (farba, tynk gipsowy, tynk cementowo-wapienny, płyta karton-gips etc). Im więcej informacji tym wycena będzie precyzyjniejsza.
 • Jakiego miejsca dotyczy realizacja – wystarczy podać miejscowość.
 • Czy na ścianie do której płytki będą montowane będą wycinane otwory na gniazdka/TV etc. Jeżeli tak, to w jakiej ilości?

Panel ścienny 3D CEGŁA


Cegła z kolekcji Street Style to doskonały sposób na nowoczesne i oryginalnie urządzone wnętrze. Inspirowana różnego rodzaju napisami i symbolami, przywołującymi klimat Nowego Jorku, Paryża lub Londynu, świetnie sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Połączenie cegły z elementami dekoracyjnymi w postaci symboli i napisów, daje niepowtarzalny efekt wizualny. Dla tych, którzy preferują jednak klasyczne rozwiązania, dostępne są płytki bazowe, które można samodzielnie ułożyć na ścianie. Cegły dekoracyjne wykonano z naturalnego gipsu ceramicznego, co kwalifikuje jako produkt w pełni ekologiczny. Ich powierzchnia jest matowa. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej. Kolor rozproszony jest w całej swojej strukturze, dzięki czemu walory estetyczne cegieł pozostają zachowane, nawet przy ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Tego rodzaju dekor ścienny to doskonała propozycja dla miłośników awangardowego stylu. 


Jesteśmy firmą produkcyjno-projektową, której pasją jest tworzenie wyjątkowych produktów pozwalających na tworzenie pięknych wnętrz. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się precyzją wykonania oraz doborem wysokiej jakości materiałów. Naszym celem są realizacje oparte o światowe standardy, dzięki którym zyskujemy coraz większe grono zadowolonych i zaufanych klientów.W swojej codziennej pracy wykorzystujemy system 3D i tworzymy gustowne, odpowiadające na najnowsze trendy panele. Dużą zaletą jest możliwość dopasowania ich do potrzeb swojego pomieszczenia i tym samym stworzenia niepowtarzalnych kompozycji ściennych. Panele 3D to świetny sposób na wyróżnienie aranżacji i nadanie jej szczególnego klimatu.Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa zamówienia i realizacji w terminie od 7 do 20 dni roboczych. 

INFORMACJE DODATKOWE


Przed przystąpieniem do montażu paneli należy je wyjąć z opakowania w pomieszczeniu gdzie będą montowane, oraz pozostawienie ich w celu aklimatyzacji na 24-48 h.Po rozpakowaniu panele powinny być ustawione pionowo pod lekkim skosem oparte o ścianę (jeden za  drugim) oraz na rogach przełożone małymi przekładkami styropianowymi o gr. 2 cm.Ma to na celu dostęp do swobodnego przepływu powietrza między panelami w trakcie ich składowania.Powierzchnia do której kleimy panele powinna być zagruntowana  gruntem wzmacniającym podłoże oraz przyczepność kleju oraz musi być mocna, sucha, czysta i wolna od kurzu oraz innych materiałów typu stary tynk, farba itp.Strona paneli którą kleimy do ściany powinna być czysta, wolna od kurzu oraz wszelkiego rodzaju pyłu, w razie potrzeby należy oczyścić tył paneli przed montażem.Wskazówki dotyczące montażu:
 • przygotuj materiały i narzędzia do montażu
 • piłka do cięcia ze średnim zębem lub szlifierka kątowa , paca zębata do kleju, wiadro do mieszania kleju, wiertarka z mieszadłem, pędzel lub odkurzacz do usuwania pyłu po cięciu)
 • przygotuj powierzchnię na której będą klejone panele, w razie potrzeby zagruntuj
 • zamontuj listwę poziomującą na ścianie za pomocą kołków rozporowych, jeżeli zaczynasz od podłogi wystarczy na podłodze położyć listwę np. z płyty wiórowej lub mdf tak aby powstała mała dylatacja pomiędzy podłogą a panelami (około 10 mm)
 • przygotuj klej
 • nanieś warstwę kleju na podłoże do którego będą klejone panele pacą zębatą 8-10 mm ( klej pod panelami powinien znajdować się na całej ich powierzchni ! – nie na tzw. placki)
 • dociśnij panel do ściany, tak aby dół panela oparł się na listwie
 • układaj następne panele w poziomie posuwając się ku górze
 • dotnij brakujące elementy paneli i je zamontuj (pamiętając o dylatacji min 5mm między ścianą, sufitem a panelami)
 • zdemontuj listwę po wymaganym czasie wiązania kleju (z reguły 24-48 h)
Należy ściśle przestrzegać wskazówek producenta kleju jaki używamy, pozwoli to na pewne związanie paneli z podłożem.Montaż paneli powinny przeprowadzać osoby z doświadczeniem w montażu płytek, paneli ściennych.Kleje zalecane do montażu paneli można zakupić w większości marketów budowlanych oraz hurtowniach z materiałami budowlanymi.Zalecany klej:– Kreisel EXPERT 4 lub inne markowe kleje  klasy C2TE S2Nie przestrzeganie powyższych zasad może skutkować wadliwym związaniem paneli z podłożem oraz będzie podstawą do odmowy ewentualnej reklamacji.