Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPanel ścienny 3D CEGŁA Zicaro
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
gray rock
white flash
graphite lava
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Panel CEGŁA Zicaro

Cegła z kolekcji Street Style to doskonały sposób na nowoczesne i oryginalnie urządzone wnętrze. Inspirowana różnego rodzaju napisami i symbolami, przywołującymi klimat Nowego Jorku, Paryża lub Londynu, świetnie sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Połączenie cegły z elementami dekoracyjnymi w postaci symboli i napisów, daje niepowtarzalny efekt wizualny. Dla tych, którzy preferują jednak klasyczne rozwiązania, dostępne są płytki bazowe, które można samodzielnie ułożyć na ścianie. Cegły dekoracyjne wykonano z naturalnego gipsu ceramicznego, co kwalifikuje jako produkt w pełni ekologiczny. Ich powierzchnia jest matowa. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej. Kolor rozproszony jest w całej swojej strukturze, dzięki czemu walory estetyczne cegieł pozostają zachowane, nawet przy ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Tego rodzaju dekor ścienny to doskonała propozycja dla miłośników awangardowego stylu. Panel Cegła występuje w trzech kolorach: white flash, gray rock, graphite lava.    Dane techniczne:
 • wymiary: 25cm x 6,5cm x2 cm
 • Materiał: naturalny gips ceramiczny
 • Waga: 0,20 kg
 • Powierzchnia jednego panela: 0,01625 m2

Podana cena jest kwotą za 1 sztukę produktu.

Cena płyty za 1 m2 wynosi 94zł.

Ilość paneli na metr kwadratowy: 52 szt. + 6 szt. + 4 szt.

Jeżeli dany produkt jest na stanie, realizacja zamówienia wynosi ok 7 dni roboczych.

Do montażu paneli betonowych Zicaro zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

Oferujemy również usługę montażu – o wycenę proszę pisać maila na kontakt@ubetonowani.pl z poniższymi informacjami (wycena zostanie przedstawiona do 24h od otrzymania zapytania):
 • Wysokość i szerokość ściany, której dotyczy wycena oraz informację o produkcie, który będzie montowany.
 • Co znajduje się obecnie na ścianie (farba, tynk gipsowy, tynk cementowo-wapienny, płyta karton-gips etc). Im więcej informacji tym wycena będzie precyzyjniejsza.
 • Jakiego miejsca dotyczy realizacja – wystarczy podać miejscowość.
 • Czy na ścianie do której płytki będą montowane będą wycinane otwory na gniazdka/TV etc. Jeżeli tak, to w jakiej ilości?

Panel ścienny 3D CEGŁA


Cegła z kolekcji Street Style to doskonały sposób na nowoczesne i oryginalnie urządzone wnętrze. Inspirowana różnego rodzaju napisami i symbolami, przywołującymi klimat Nowego Jorku, Paryża lub Londynu, świetnie sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Połączenie cegły z elementami dekoracyjnymi w postaci symboli i napisów, daje niepowtarzalny efekt wizualny. Dla tych, którzy preferują jednak klasyczne rozwiązania, dostępne są płytki bazowe, które można samodzielnie ułożyć na ścianie. Cegły dekoracyjne wykonano z naturalnego gipsu ceramicznego, co kwalifikuje jako produkt w pełni ekologiczny. Ich powierzchnia jest matowa. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz grafitowej. Kolor rozproszony jest w całej swojej strukturze, dzięki czemu walory estetyczne cegieł pozostają zachowane, nawet przy ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Tego rodzaju dekor ścienny to doskonała propozycja dla miłośników awangardowego stylu.  

PRODUCENT ZICARO


Jesteśmy firmą produkcyjno-projektową, której pasją jest tworzenie wyjątkowych produktów pozwalających na tworzenie pięknych wnętrz. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się precyzją wykonania oraz doborem wysokiej jakości materiałów. Naszym celem są realizacje oparte o światowe standardy, dzięki którym zyskujemy coraz większe grono zadowolonych i zaufanych klientów. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy system 3D i tworzymy gustowne, odpowiadające na najnowsze trendy panele. Dużą zaletą jest możliwość dopasowania ich do potrzeb swojego pomieszczenia i tym samym stworzenia niepowtarzalnych kompozycji ściennych. Panele 3D to świetny sposób na wyróżnienie aranżacji i nadanie jej szczególnego klimatu. Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa zamówienia i realizacji w terminie od 7 do 20 dni roboczych.  

INFORMACJE DODATKOWE


Przed przystąpieniem do montażu paneli należy je wyjąć z opakowania w pomieszczeniu gdzie będą montowane, oraz pozostawienie ich w celu aklimatyzacji na 24-48 h. Po rozpakowaniu panele powinny być ustawione pionowo pod lekkim skosem oparte o ścianę (jeden za  drugim) oraz na rogach przełożone małymi przekładkami styropianowymi o gr. 2 cm.Ma to na celu dostęp do swobodnego przepływu powietrza między panelami w trakcie ich składowania. Powierzchnia do której kleimy panele powinna być zagruntowana  gruntem wzmacniającym podłoże oraz przyczepność kleju oraz musi być mocna, sucha, czysta i wolna od kurzu oraz innych materiałów typu stary tynk, farba itp. Strona paneli którą kleimy do ściany powinna być czysta, wolna od kurzu oraz wszelkiego rodzaju pyłu, w razie potrzeby należy oczyścić tył paneli przed montażem. Wskazówki dotyczące montażu:
 • przygotuj materiały i narzędzia do montażu
 • piłka do cięcia ze średnim zębem lub szlifierka kątowa , paca zębata do kleju, wiadro do mieszania kleju, wiertarka z mieszadłem, pędzel lub odkurzacz do usuwania pyłu po cięciu)
 • przygotuj powierzchnię na której będą klejone panele, w razie potrzeby zagruntuj
 • zamontuj listwę poziomującą na ścianie za pomocą kołków rozporowych, jeżeli zaczynasz od podłogi wystarczy na podłodze położyć listwę np. z płyty wiórowej lub mdf tak aby powstała mała dylatacja pomiędzy podłogą a panelami (około 10 mm)
 • przygotuj klej
 • nanieś warstwę kleju na podłoże do którego będą klejone panele pacą zębatą 8-10 mm ( klej pod panelami powinien znajdować się na całej ich powierzchni ! – nie na tzw. placki)
 • dociśnij panel do ściany, tak aby dół panela oparł się na listwie
 • układaj następne panele w poziomie posuwając się ku górze
 • dotnij brakujące elementy paneli i je zamontuj (pamiętając o dylatacji min 5mm między ścianą, sufitem a panelami)
 • zdemontuj listwę po wymaganym czasie wiązania kleju (z reguły 24-48 h)
Należy ściśle przestrzegać wskazówek producenta kleju jaki używamy, pozwoli to na pewne związanie paneli z podłożem. Montaż paneli powinny przeprowadzać osoby z doświadczeniem w montażu płytek, paneli ściennych. Kleje zalecane do montażu paneli można zakupić w większości marketów budowlanych oraz hurtowniach z materiałami budowlanymi. Zalecany klej: – Kreisel EXPERT 4 lub inne markowe kleje  klasy C2TE S2 Nie przestrzeganie powyższych zasad może skutkować wadliwym związaniem paneli z podłożem oraz będzie podstawą do odmowy ewentualnej reklamacji.