Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPŁYTKA BETONOWA 3D SQRmini TEKT
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
White
Model
SQRmini 3
SQRmini 2
SQRmini 1
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Model

Dekor 3D z betonu architektonicznego TEKT SQRmini o wymiarach 10 x 10 x 2,2 cm

Płytka 3d z betonu architektonicznego to doskonały sposób na przestrzenną dekorację ścienną oraz podłogową. Kolekcja płytek SQR MINI wykonana jest z betonu architektonicznego, wyróżniającego się prostotą formy oraz szlachetną fakturą.

Kwadratowe betonowe płytki SQR MINI wykonywane są ręcznie, w procesach formowania. Ze względu na charakter materiału, jakim jest beton architektoniczny, możliwe jest występowanie przebarwień i smug, co wprowadza do wnętrza element naturalności oraz zapewnia niebywały efekt wizualny. Prosty, geometryczny wzór płytek daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Oryginalna forma betonu architektonicznego pozwala nadać ciekawej kompozycji, zarówno ścianie, jak i podłodze. Efekt 3D przyciąga wzrok i wprowadza do wnętrza niebywały klimat. Kafle betonowe w wersji mini doskonale sprawdzą się w salonie, łazience oraz kuchni - wszędzie tam, gdzie oprócz niebywałego efektu wizualnego konieczna jest także duża wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia.


Podana cena jest kwotą za 1 sztukę produktu. (UWAGA! Minimalne zamówienie wynosi 40 szt.)

Cena płyty za 1 m2 wynosi 635,00 zł. (Na jeden m2 wchodzi 100 szt.)

Realizacja zamówienia wynosi od 4 do 8 tygodni.

Sugeruje się zamówienie zapasu towaru co najmniej o 5% przewyższającego faktyczne zapotrzebowanie ilościowe.

Do montażu płytek betonowych TEKT zalecane jest stosowanie produktów polecanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-2mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.

PŁYTKA BETONOWA SQRmini TEKT


SQRmini - wzór płytki 3D SQRmini zaprojektowany został przez architektów z firmy ADHD. Dekory zostały wykonane z wysokiej jakości betonu. Ich kształt to nieduży kwadrat występujący w trzech różnych wariantach oraz kolorach.

 PRODUCENT TEKT

Są prawdziwymi pasjonatami dekoracji betonowych oraz atrakcyjnych rozwiązań aranżacyjnych. Z pełnym zaangażowaniem tworzą dekory betonowe, panele ścienne betonowe, a także płyty ścienne z betonu oraz wiele innych produktów, które wprowadzają do wnętrza powiew świeżości i nutę elegancji. Świadomi trendów panujących na rynku wsłuchują się w potrzeby klientów, którzy pragną nadać swoim pomieszczeniom oraz przestrzeni zewnętrznej nowego wymiaru. W swojej pracy wykorzystują najlepszej jakości materiały przekładające się na niezwykłą trwałość dekoracji i zadowolenie na długie lata użytkowania. Beton architektoniczny nie ma przed nimi tajemnic, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

INFORMACJE DODATKOWE


Na wszystkich produktach z betonu architektonicznego występują tzw. “raki” czyli różnej wielkości otworki (ubytki), które są naturalnym zjawiskiem dla tego materiału. Za ich powstawanie i wielkość odpowiada kilka czynników procesu produkcji takich jak np. gęstość mieszanki czy długość wibrowania. Ilość i wielkość raków na płytkach z tej samej partii może się różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Mieszanki betonu, z których produkowane są płytki (SQRmini) i bloczki TEKT powstają poprzez połączenie wielu składników według określonej receptury. Odcienie koloru gotowych produktów, również wśród produktów pochodzących z tej samej partii, mogą się nieznacznie różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Produkty TEKT są wykonywane ręcznie w specjalnie do tego przygotowanych formach z nowoczesnych silikonów narzędziowych, co pozwala na zachowanie dużej precyzji wymiarów. Tolerancja wymiarowa mieści się w przedziale +/- 2mm od wymiarów podanych w specyfikacjach technicznych produktów. Mogą wystąpić nieznaczne różnice wymiarowe gotowych produktów, również wśród produktów pochodzących z tej samej partii. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Klejenie elementów należy wykonywać jedynie na powierzchniach chropowatych odpowiednio wcześniej przygotowanych (gruntowanie) według wskazań producenta wybranego systemu montażowego oraz ogólnej sztuki budowlanej. Niedopuszczalne jest klejenie produktów TEKT do powierzchni gładkich takich jak np: powierzchnie malowane, gładź gipsowa, gładkie tynki wapienne - stiuki, itp. Ocena przyczepności podłoża oraz jej odpowiednie przygotowanie należy do wykonawcy robót montażowych. Nie zastosowanie wytycznych montażowych w trakcie prac grozi odpadnięciem zamontowanych elementów. Producent TEKT nie ponosi odpowiedzialności za skutki nieprawidłowo zamontowanych produktów.

Do montażu elementów białych SQRmini, w celu uniknięcia przebarwień należy stosować kleje białe.

Wszelkie zabrudzenia klejem należy niezwłocznie zmywać wodą nie dopuszczając do ich zaschnięcia.

Produkty TEKT można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków z wyjątkiem wykonywanych na specjalne zamówienie lżejszych płyt i bloczków z kruszywem keramzytowym, które ze względu na zwiększoną nasiąkliwość stosować można jedynie wewnątrz budynków.

Klejenie okładzin betonowych na wysokościach większych niż 4.5m wymaga stosowania specjalnych systemów montażowych określanych przez polskie Normy i Prawo Budowlane.

Ze względu na kształt oraz materiał, nasze płyty wpływają na poprawienie właściwości akustycznych pomieszczeń, w których zostały zamontowane. Zależy to jednak od ich ilości i rozmieszczenia.

WAŻNE: Do montażu płyt i paneli betonowych TEKT należy stosować kleje wysokoelastyczne wraz z sugerowanymi przez ich producenta gruntami.

Produkty TEKT należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze między 5 a 25°C. Nieprawidłowe przechowywanie może spowodować wtórne odkształcenie lub przebarwienie gotowych elementów.WAŻNE: Po rozpakowaniu płyty należy obejrzeć i ocenić czy nie posiadają widocznych wad uniemożliwiających ich montaż. W przypadku stwierdzenia takich wad należy niezwłocznie poinformować o tym dostawcę produktów. Po upływie trzech dni od daty dostarczenia towaru reklamacje mogą nie zostać uznane.

Pliki 2D SQRmini1.zipPliki 3D SQRmini1.zipPliki 2D SQRmini2.zipPliki 3D SQRmini2.zip3Pliki 2D SQRmini3.zipPliki 3D SQRmini3.zip Pliki 2D SQRmini1.zipPliki 3D SQRmini1.zipPliki 2D SQRmini2.zipPliki 3D SQRmini2.zip3Pliki 2D SQRmini3.zipPliki 3D SQRmini3.zip