Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPŁYTKA BETONOWA 3D RIVALL
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Czarny
avatar
Antracyt
avatar
Szary jasny
avatar
Gray
avatar
White
Impregnacja
Hydro + Oleophobic
Hydrophobic
Without impregnation
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Impregnacja

Dekor 3D z betonu architektonicznego   RIVAL o wymiarach 20 x 10 x 1-2 cm

Płytki betonowe ścienne Rivall to kwintesencja wyszukanego i kreatywnego wzornictwa. Zostały stworzone z wyjątkową pomysłowością.  Zaprojektowano je z myślą o osobach, które planują wzbogacić aranżację swoich wnętrz o niepowtarzalny dekor betonowy. Prezentowana płytka betonowa w kształcie boku heksagonu sprawia, że dekorowana ściana staje się prawdziwym dziełem sztuki. Model Rivall to synonim dynamizmu i niebanalnych rozwiązań stosowanych w wykończeniu nowoczesnych wnętrz. Proponowane heksagony betonowe można ułożyć w różnego rodzaju układy i kompozycje, bawiąc się formą i ciesząc się niezwykle modną i zarazem uniwersalną dekoracją. Możliwe jest skomponowanie układów poziomych oraz pionowych, a także ułożenie płytek w kształt rozety. Atrakcyjność płytek ściennych Rivall wzmacnia także efekt 3D w postaci subtelnego wypuklenia, nadającemu ścianie zupełnie nowy wymiar. Dzięki właściwościom mrozoodpornym płytka 3d z betonu architektonicznego może z powodzeniem zostać użyta także na zewnątrz i zdobić ściany budynków, także w przestrzeni publicznej. Istnieje możliwość wyboru koloru płytki i dopasowania go do pozostałych elementów aranżacyjnych.


Podana cena jest kwotą za 1m2 .

PŁYTKA BETONOWA RIVALL


RIVALL– dekor  ścienny Rivall przypomina kształtem bok heksagonu często nazywany jest bumerangiem. Model ten jest dostępny na rynku od 2010 roku mimo to płytki betonowe Rivall stale cieszą się uznaniem i powodzeniem.  Dodatkowym atutem elementu jest fakt, że forma geometryczna pozwala na zestawianie go w bardzo różnych układach. Efekt  3d w postaci niewielkiego wypuklenia, tworzy na ścianie bardzo delikatny i subtelny rysunek.


Tworzenie wyjątkowych aranżacji i rozwiązań dekoracyjnych jest naszą największą  pasją. W swojej pracy opieramy się na zaawansowanej technologii oraz doborze wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas dekory betonowe stanowią silny wyróżnik wnętrza. Beton architektoniczny zyskuje na znaczeniu i coraz częściej gości w domach i na elewacjach budynków. Podążając za potrzebami naszych klientów proponujemy płyty ścienne z betonu, płyty elewacyjne oraz płyty 3D, które gwarantują niepowtarzalne efekty wizualne. Obecność dekoru betonowego pozwala na wprowadzenie do aranżacji nuty elegancji oraz wyjątkowego klimatu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy i akcesoria betonowe posiadają duże grono miłośników, dlatego też nasza oferta zawiera wiele pozycji, w których beton architektoniczny odgrywa główną rolę.

INFORMACJE DODATKOWE


Przed montażem płytek betonowych RIVALL należy rozpakować elementy i pozostawić 3 dni do ustabilizowania koloru. Zgodnie z zaleceniami montażowymi, należy przestrzegać instrukcji montażu producenta kleju, zwracając szczególna uwagę na weryfikację nośności podłoża i jego przygotowanie, przygotowanie płytek i technologię nakładania i klejenia. Wszelkie ewentualne nierówności, resztki produkcyjne krawędzi bocznych, technologicznych i stykowych należy przeczyścić, gwarantując równomierne doleganie. Włókno pojawiające się na krawędziach płyt oraz części technologicznej wzmacnia proces klejenia i nie powinno być usuwane.  Wszelkie zabrudzenia powierzchni płytek klejem, należy zmywać na bieżąco wodą, aby nie doprowadzić do zaschnięcia kleju na ich powierzchni.

Do produkcji elementów używane są składniki naturalne, cechujące się dużą zmiennością kolorystyczną. Jest to objaw naturalny dla tego typu materiału i będący jego cechą pożądaną, świadomie nie korygowaną przez producenta. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją rozbieżności kolorystycznych w podanym zakresie, w jednej serii produkcyjnej, w jednym zamówieniu.
Należy również zaznaczyć, że w niewielkim stopniu możliwe jest wyjście kolorystyki poza obręb podanej skali, co należy zaakceptować jako wynik naturalnych procesów tworzenia i dosychania materiału. Powierzchnia materiału może zawierać niewielkie wtrącenia innych kolorystycznie cementów, drobne blade lub białe punkty, skupiska.
Wszelkie smugi, przebarwienia, zacieki, wykwity są elementem elastycznym i naturalnym, niekontrolowanych w procesie produkcyjnym, budującym charakter betonu.
Koncentryczne, regularnych lub nieregularnych kształtów, poszarpane pustki powietrza 'raki' mogą występować na elementach w sposób całkowicie różnorodny.
UWAGA! W obrębie jednej partii - dostawy materiału występują elementy o różnym natężeniu ilości pustek. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że tego typu cechy są naturalne i pożądane dla tego typu materiału.
Materiał dekorów RIVALL produkowany jest w technologii, która powoduję, że powierzchnia użytkowa/licowa, jest gładka, bez efektu ziarna piasku. Materiał nie jest polerowany, naturalne jest jednak, iż może dawać efekt lekkiego lśnienia, rozproszonego odbicia.

Kolor biały i czarny z dopłatą +25% zł/m2

Kolor antracytowy z dopłata +10% zł/m2

Impregnacja hydrofobowa za dopłatą +10% zł/m2.

Impregnacja hydrofobowa i olejofobowa za dopłatą +25% zł/m2.

Do montażu płytek betonowych Artis Viso zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.