Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPŁYTKA BETONOWA 3D PYRAMIDS SLABB
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Czarny
avatar
Antracyt
avatar
Gray
avatar
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Dekor 3D z betonu architektonicznego SLABB PIRAMIDS o wymiarach 20 x 20 x 4 cm

Płytka 3D Pyramids to propozycja dla osób ceniących sobie bezprecedensowe rozwiązania designerskie. Wykorzystanie tego modelu jest doskonałym dowodem na to, że beton architektoniczny w ujęciu trójwymiarowym może nadać pomieszczeniu oryginalnego i niezwykle stylowego charakteru. Faktura powstała z myślą o wielbicielach geometrycznego stylu. To połączenie prostoty z niebanalnym kunsztem wykonania. Trójwymiarowe płytki betonowe o wymiarach 20 x 20 cm oraz wysokości 4 cm doskonale nadają się jako ciekawe wykończenie futurystycznych śnian. Idealnie pełnią też rolę ozdoby samej w sobie. Bawiąc się formami przestrzennymi i komponując je w dowolne kształty, można stworzyć istne dzieło sztuki. Te proste, a zarazem nieszablonowe elementy, z powodzeniem można łączyć ze sobą na większej przestrzeni ściennej, jak również zestawiając jedynie pojedyncze figurki, zarówno tej samej barwy, jak i w odmiennych odcieniach szarości. Wykorzystując grę światłocienia, można stworzyć jedyny w swoim rodzaju kontur okalający płaszczyznę płaskiej powierzchni. To niezwykle efektowny pomysł do salonów urządzonych w skandynawskim stylu.


Podana cena jest kwotą za 1 szt .

NOWOŚĆ !!!Produkt dostępny w wykonaniu z drewna lub mchu.

PŁYTKA BETONOWA PYRAMIDS  


PYRAMIDS – Płytki 3D Pyramids to elementy, które powstały z myślą o wszystkich wielbicielach prostego i nowoczesnego stylu. Pomimo tego, że ich format nie jest skomplikowany, to układane jedna obok drugiej przybierają ciekawy kształt, który nada każdej aranżacji interesującego charakteru. Najbardziej efektownie wypadają niejednolite konstrukcje, do których stworzenia wykorzysta się piramidki w różnych odcieniach. Możliwości zabawy kształtem oraz światłocieniem ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Piramidki produkujemy w rozmiarze 20 x 20 centymetrów, a ich wysokość wynosi 4 centymetry

 


W Manufakturze zajmują się ręcznym wytwarzaniem elementów wykonanych z betonu architektonicznego. Powierzchnie betonowe wyprodukowane w ich fabryce z powodzeniem mogą posłużyć do aranżacji nawet najbardziej ekskluzywnych wnętrz. Nie ma konieczności, aby – po umieszczeniu w miejscu docelowym – przykrywać je warstwą tynku, lub innym materiałem wykończeniowym. Beton architektoniczny to surowiec, z którego coraz chętniej korzystają profesjonalni architekci wnętrz oraz Klienci indywidualni. Na tą sytuację w głównej mierze wpływ ma fakt, że jest to tworzywo bardzo uniwersalne.

Z powodzeniem może posłużyć jako materiał wykończeniowy zarówno na ścianie jak i posadzce. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego. Jednakże jego wyprodukowanie to bardzo skomplikowany proces. Zwłaszcza w sytuacji, w której firma decyduje się nie tylko na tworzenie standardowych płyt betonowych, ale również bardziej skomplikowanych elementów takich jak schody, donice czy nawet umywalki i meble. Na rynku istnieje wiele firm produkujących beton. Dlaczego zatem spośród nich warto wybrać tą manufakturę? Odpowiedź jest prosta.

Jako nieliczni są w stanie kompleksowo zrealizować cały proces produkcji w ramach własnych zasobów. W czuwają nad odpowiednią jakością realizacji zamówienia już od chwili jego złożenia, aż do momentu, kiedy zamówione wyroby trafią pod ich dach. Tworzą elementy, które cechuje nie tylko estetyka wykonania, ale również wysoka trwałość. Ręczny proces produkcji pozwala im w pełni dostosować wszystkie artykuły do indywidualnych potrzeb Klienta. Aby zapewnić Ci niepowtarzalny i w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań wyrób całkowicie zrezygnowali z mechanicznych form produkcji. Ze względu na podstawowe właściwości betonu architektonicznego uzyskanie dokładnie takiej samej ilości wżerów jest niemożliwe. Małe różnice w odcieniach kolorów również są cechą charakterystyczną tego materiału, ale to właśnie te elementy stanowią jego największą zaletę.

INFORMACJE DODATKOWE


Przed montażem płytek betonowych PYRAMIDS należy rozpakować elementy i pozostawić 3 dni do ustabilizowania koloru. Zgodnie z zaleceniami montażowymi, należy przestrzegać instrukcji montażu producenta kleju, zwracając szczególna uwagę na weryfikację nośności podłoża i jego przygotowanie, przygotowanie płytek i technologię nakładania i klejenia. Wszelkie ewentualne nierówności, resztki produkcyjne krawędzi bocznych, technologicznych i stykowych należy przeczyścić, gwarantując równomierne doleganie. Włókno pojawiające się na krawędziach płyt oraz części technologicznej wzmacnia proces klejenia i nie powinno być usuwane.  Wszelkie zabrudzenia powierzchni płytek klejem, należy zmywać na bieżąco wodą, aby nie doprowadzić do zaschnięcia kleju na ich powierzchni.

Do produkcji elementów używane są składniki naturalne, cechujące się dużą zmiennością kolorystyczną. Jest to objaw naturalny dla tego typu materiału i będący jego cechą pożądaną, świadomie nie korygowaną przez producenta. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją rozbieżności kolorystycznych w podanym zakresie, w jednej serii produkcyjnej, w jednym zamówieniu.
Należy również zaznaczyć, że w niewielkim stopniu możliwe jest wyjście kolorystyki poza obręb podanej skali, co należy zaakceptować jako wynik naturalnych procesów tworzenia i dosychania materiału. Powierzchnia materiału może zawierać niewielkie wtrącenia innych kolorystycznie cementów, drobne blade lub białe punkty, skupiska.
Wszelkie smugi, przebarwienia, zacieki, wykwity są elementem elastycznym i naturalnym, niekontrolowanych w procesie produkcyjnym, budującym charakter betonu.
Koncentryczne, regularnych lub nieregularnych kształtów, poszarpane pustki powietrza 'raki' mogą występować na elementach w sposób całkowicie różnorodny.
UWAGA! W obrębie jednej partii - dostawy materiału występują elementy o różnym natężeniu ilości pustek. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że tego typu cechy są naturalne i pożądane dla tego typu materiału.
Materiał dekorów PYRAMIDS produkowany jest w technologii, która powoduję, że powierzchnia użytkowa/licowa, jest gładka, bez efektu ziarna piasku. Materiał nie jest polerowany, naturalne jest jednak, iż może dawać efekt lekkiego lśnienia, rozproszonego odbicia.

Kolor biały i czarny z dopłatą 28,04 zł/m2

Do montażu płytek betonowych  zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.