Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPłyta z betonu architektonicznego GRCL
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Antracyt
avatar
White
avatar
Gray - Natural
miedziany
avatar
Rust
Popielaty
Wymiary
120x60
60x60
30x60
Struktura
gładka
trawertyn
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Wymiary
Struktura

Płyta z Betonu Architektonicznego GRCL

PŁYTY  -GRCL   Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO Design w formatach 120×60cm; 60×60cm; 30×60cm.Bogaty wybór kolorów oraz struktur pozwala idealnie wkomponować płyty w charakter budynku czy wnętrza.Naturalną cechą płyt betonowych jest ich zmienność w obrębie tonacji kolorystycznej, nieregularne rozłożenie porów oraz naturalne przebarwienia.Cechy te nadają każdej płycie indywidualny, surowy charakter i podkreślają cechy zastosowanego materiału.

Dane techniczne:

 • Klasa betonu - 30/30
 • Wytrzymałość na zaginanie 5MPa
 • Gęstość 1900 kg/m3
 • Tolerancja wymiarów ±10%
 • Grubość płyty od 12 mm

Jeżeli dany produkt jest na stanie, realizacja zamówienia wynosi ok 7 dni roboczych.

Do montażu płyt betonowych zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

Oferujemy również usługę montażu – o wycenę proszę pisać maila na kontakt@ubetonowani.pl z poniższymi informacjami (wycena zostanie przedstawiona do 24h od otrzymania zapytania):
 • Wysokość i szerokość ściany, której dotyczy wycena oraz informację o produkcie, który będzie montowany.
 • Co znajduje się obecnie na ścianie (farba, tynk gipsowy, tynk cementowo-wapienny, płyta karton-gips etc). Im więcej informacji tym wycena będzie precyzyjniejsza.
 • Jakiego miejsca dotyczy realizacja – wystarczy podać miejscowość.
 • Czy na ścianie do której płytki będą montowane będą wycinane otwory na gniazdka/TV etc. Jeżeli tak, to w jakiej ilości?

Płyta z betonu architektonicznego GRCL 


PŁYTY GRCL Z BETONU ARCHIONICZNEGO Design to najwyższej jakości okładziny betonowe. Wykorzystane przy nowoczesnych aranżacjach współczesnej architektury, nadają wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.  Znajdują zastosowanie zarówno na pionowych powierzchniach ścian jak i nawierzchniach poziomych. Płyty z betonu architektonicznego to interesująca alternatywa dla płytek ceramicznych oraz pospolitych elementów elewacyjnych. 


Marka Desing to połączenie pasji, kreatywności, rzemiosła oraz wieloletniego doświadczenia w prefabrykacji.Beton jest jednym z niewielu materiałów o tak szerokim zastosowaniu w aranżacji wnętrz, ogrodów czy elewacji. Dzięki zaawansowany recepturom, precyzji rzemiosła oraz doświadczeniu ,jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Autorskie rozwiązania pozwalają nam na eksponowanie piękna surowego betonu, tworzenie perfekcyjnych powierzchni, strukturi kolorów. Nasza otwartość na potrzeby klienta, zaangażowanie, profesjonalizm oraz podtrzymywanie wartości klasycznego rzemiosła uplasowały nas na pozycji jednej z najbardziej wyróżniającej się firm na rynku w branży betonów GRC.

Dodatkowe informacje :

Przechowywanie:
 • Płyty należy przechowywać osobno w pozycji poziomej w suchym i wentylowanym pomieszczeniu
 • Należy unikać dłuższego składowania na palecie (powyżej 3 tygodni)
Przed montażem:
 • Inwestor powinien dokonać sprawdzenia zgodności koloru oraz rodzaju płyt.
 • Aby zachować naturalny wyglądu ściany beton dobieramy losowo a nie staramy się go układać.
 • Powierzchnię na której będzie montowany beton należy dobrze oczyścić z kurzu i farby i właściwie zagruntować. Do gruntowania zaleca się stosować Grunt stabilizujący z piaskiem kwarcowym
Montaż:
 • Do klejenia płyt z betonu producent zaleca stosowane kleju montażowego typu MAMUT. Wyrównane i przygotowane podłoże  gruntujemy gruntem stabilizującym z piaskiem kwarcowym.
 • Podczas montażu należy używać czystych rękawic.
 • Ewentualne zabrudzenia należy usunąć natychmiast po zabrudzeniu przed wyschnięciem
 • Płyty z betonu architektonicznego sugerujemy montować z przerwą około 2-4 mm między płytami,   szczelinę zostawiamy bez wypełnienia, zachowujemy dylatację od ścian i sufitu.
 • Wszelkie prace z betonem należy wykonywać przy użyciu narzędzi diamentowych oraz stosować wiertła z oznaczeniem do wiercenia w betonie bez udaru.
 • Środki do czyszczenia np.: woda z szarym mydłem, drobny papier ścierny.
 • Do impregnacji płyt betonowych zaleca się używać impregnat hydrofobizujący.
Wszystkie prace należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną. Powyższy opis został sporządzony według stanu wiedzy i doświadczenia producenta. Na miejscu budowy należy zawsze sprawdzić własne warunki do montażu. Gwarancja :Producent udziela 2- letniej gwarancji na swoje produkty. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w     wyniku nieprawidłowego składowania oraz transportu okładzin, jak również niewłaściwego ich montażu.