Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPŁYTA BETONOWA WEWNĘTRZNA 11 mm ARTIS VISIO
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Antracyt
avatar
Szary jasny
avatar
Gray
avatar
White
avatar
Czarny
szary naturalny
Impregnacja
Without impregnation
hydrofobowa
hydro+olejofobowa
Rozmiar
60/60
110/40
120/60
250/100
Porowatość
Porous
Lekko porowaty
Gładki
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Impregnacja
Rozmiar
Porowatość

Okładzina z betonu architektonicznego do wewnątrz Artis Visio o grubości 11 mm.

Płyty z betonu architektonicznego o grubości 11 mm wyprodukowane przez Artis Visio to elegancka i minimalistyczna propozycja dla entuzjastów surowych i nowoczesnych wnętrz. Tworzone są przy użyciu nowoczesnych technologii z zachowaniem tradycyjnych elementów produkcji materiału. Pozwala to na zachowanie naturalnej faktury betonu, która zawiera porowatości, niejednorodności kolorystyczne, smugi i plamy. Dzięki temu, płyty te są w pełni niepowtarzalne i autentyczne, a wszelkie skazy są ich cechą pożądaną. Do ich wykonania służy beton architektoniczny GRC - homogeniczny i drobnoziarnisty materiał, do którego produkcji użyto najwyższej jakości piasków szklarskich oraz cementów OPC. Płyty betonowe Artis Visio dostępne są w trzech wariantach porowatości oraz pięciu różnych odcieniach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie ich do charakteru danej aranżacji. Dodatkowo, grubość 11 mm pozwala na ich sprawny i bezpieczny montaż, a dzięki zastosowanym w produkcji włóknom szklanym możliwe jest niwelowanie nierówności ścian. Płyty ścienne od Artis Visio to doskonała propozycja dla miłośników stylowego, industrialnego wystroju wzbogaconego oryginalnymi pomysłami.


Podana cena jest kwotą za 1 szt.

PŁYTA BETONOWA WEWNĘTRZNA 11 mm ARTIS VISIO


PŁYTA BETONOWA WEWNĘTRZNA 11 mm– okładzina ścienna Artis Visio to połączenie unikalnej siły i wysoko zaawansowanej technologii GRC. Dzięki temu niemożliwe staje się możliwe. Jedenastomilimetrowe płyty są lżejsze od ceramiki. Ten beton można zastosować wszędzie tam gdzie tradycyjne ciężkie formy betonu są niewykonalne. Jest to wyjątkowy materiał do zastosowania jako okładzina ścian, podług czy elewacji.

PRODUCENT ARTIS VISIO


Tworzenie wyjątkowych aranżacji i rozwiązań dekoracyjnych jest naszą największą  pasją. W swojej pracy opieramy się na zaawansowanej technologii oraz doborze wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas dekory betonowe stanowią silny wyróżnik wnętrza. Beton architektoniczny zyskuje na znaczeniu i coraz częściej gości w domach i na elewacjach budynków. Podążając za potrzebami naszych klientów proponujemy płyty ścienne z betonu, płyty elewacyjne oraz płyty 3D, które gwarantują niepowtarzalne efekty wizualne. Obecność dekoru betonowego pozwala na wprowadzenie do aranżacji nuty elegancji oraz wyjątkowego klimatu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy i akcesoria betonowe posiadają duże grono miłośników, dlatego też nasza oferta zawiera wiele pozycji, w których beton architektoniczny odgrywa główną rolę.

INFORMACJE DODATKOWE


Płyta betonowa 11 mm - przed montażem płyt betonowych należy rozpakować elementy i pozostawić 3 dni do ustabilizowania koloru. Zgodnie z zaleceniami montażowymi, należy przestrzegać instrukcji montażu producenta kleju, zwracając szczególna uwagę na weryfikację nośności podłoża i jego przygotowanie, przygotowanie płytek i technologię nakładania i klejenia. Wszelkie ewentualne nierówności, resztki produkcyjne krawędzi bocznych, technologicznych i stykowych należy przeczyścić, gwarantując równomierne doleganie. Włókno pojawiające się na krawędziach płyt oraz części technologicznej wzmacnia proces klejenia i nie powinno być usuwane.  Wszelkie zabrudzenia powierzchni płytek klejem, należy zmywać na bieżąco wodą, aby nie doprowadzić do zaschnięcia kleju na ich powierzchni.

Do produkcji elementów używane są składniki naturalne, cechujące się dużą zmiennością kolorystyczną. Jest to objaw naturalny dla tego typu materiału i będący jego cechą pożądaną, świadomie nie korygowaną przez producenta. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją rozbieżności kolorystycznych w podanym zakresie, w jednej serii produkcyjnej, w jednym zamówieniu.
Należy również zaznaczyć, że w niewielkim stopniu możliwe jest wyjście kolorystyki poza obręb podanej skali, co należy zaakceptować jako wynik naturalnych procesów tworzenia i dosychania materiału. Powierzchnia materiału może zawierać niewielkie wtrącenia innych kolorystycznie cementów, drobne blade lub białe punkty, skupiska.
Wszelkie smugi, przebarwienia, zacieki, wykwity są elementem elastycznym i naturalnym, niekontrolowanych w procesie produkcyjnym, budującym charakter betonu.
Koncentryczne, regularnych lub nieregularnych kształtów, poszarpane pustki powietrza 'raki' mogą występować na elementach w sposób całkowicie różnorodny.
UWAGA! W obrębie jednej partii płyt 11 mm - dostawy materiału występują elementy o różnym natężeniu ilości pustek. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że tego typu cechy są naturalne i pożądane dla tego typu materiału.
Materiał produkowany jest w technologii, która powoduję, że powierzchnia użytkowa/licowa, jest gładka, bez efektu ziarna piasku. Materiał nie jest polerowany, naturalne jest jednak, iż może dawać efekt lekkiego lśnienia, rozproszonego odbicia.

Kolor biały i czarny z dopłatą +25%

Kolor antracytowy z dopłata +10%

Impregnacja hydrofobowa za dopłatą +10%

Impregnacja hydrofobowa i olejofobowa za dopłatą +25%

Do montażu płytek betonowych Artis Viso zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.

 
DIMENSIONS100 cm x 1 cm