Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsPłyta betonowa SLIM 80x80 cm ModernLine
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
White
avatar
Carbon
Concrete
Steel
Powierzchnia
porous
natural
trawertyn
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Powierzchnia

Płyta z betonu architektonicznego SLIM ModernLine o wymiarach 80 x 80 x 2 cm

Płyty Slim 80x80 cm stworzone przez producenta Modern Line to ciekawy i nowoczesny sposób na wyjątkową aranżację wnętrz. Chłodny, surowy wygląd nada każdemu otoczeniu niepowtarzalnego charakteru, a gładka i subtelna faktura sprawia, że płytki są niezwykle przyjemne w dotyku. Do ich wykonania posłużył beton architektoniczny - solidny i wysokojakościowy materiał, który zapewni długoletnią trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz innego rodzaju uszkodzenia. Płyty Slim dostępne są w kilku różnych wersjach kolorystycznych oraz zróżnicowanych wariantach wykończenia powierzchni, co pozwala na wykorzystanie ich w wielu różnych aranżacjach. Mają bardzo cienką budowę - ich grubość wynosi zaledwie 2 cm, dzięki czemu są bardzo łatwe w montażu. Doskonale sprawdzą się w designerskich, industrialnych przestrzeniach, które wypełnią stylową elegancją.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Cena płyty za 1 m2 wynosi 172,69 zł. (Na jeden m2 wchodzi 1,56 szt.)Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

 

PŁYTA BETONOWA SLIM 80x80 cm ModernLine


SLIM 80x80 cm – płyty z betonu architektonicznego Modern Line Slim to nowoczesne okładziny betonowe. Mogą być wykorzystane jako płyty betonowe na ścianę. Płyty z betonu architektonicznego z pewnością wyróżnią każdą przestrzeń, zmieniając tradycyjną ścianę w niebanalny element aranżacji. W porównaniu do innych okładzin płyty z betonu architektonicznego Slim posiadają zredukowaną do 2 cm grubość oraz wyjątkowo gładką w dotyku – satynową fakturę. Występują w dwóch formatach – SLIM 80×80 oraz 100×200 cm.

 PRODUCENT MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.

INFORMACJE DODATKOWE


Montaż produktu zgodnie z zaleceniami producenta. Sposób montażu dostępny w karcie produktu znajdującej się w zakładce POBIERZ.    
DIMENSIONS80 cm x 2 cm