Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa Talma owalna, nowoczesna
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor kabla
avatar
Lniany Szary
avatar
Lniany Naturalny
avatar
Lniany Brązowy
avatar
Lniany Szary
avatar
Lniany Antarcyt
avatar
Skręcony Lniany Antracyt
avatar
Lniany Skręcony Brązowy
avatar
Poliestrowy Miętowy
avatar
Poliestrowy Denim
avatar
Poliestrowy Czarny
Poliestrowy Cytrynowy
avatar
Poliestrowy Błękitny
avatar
Poliestrowy Amarantowy
COLOUR
avatar
Natural
avatar
Grey
avatar
Chocolate
avatar
Black
avatar
Anthracite
podsufitka
Betonowa
Metalowa
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor kabla
COLOUR
podsufitka

Betonowa lampa Talma

Duża, industrialna lampa, wykonana z betonu architektonicznego - Talma, . Talma jest połączeniem dwóch materiałów betonu i metalu. Ta wisząca lampa ma nowoczesną stylizację dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w wysokich loftach ale także, domach, biurach czy sklepach. Jej klosz, w kształcie koła, wylewany jest ręcznie dlatego każdy egzemplarz jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Każda lampa betonowa może różnic się w minimalny sposób odcieniem i fakturą.

Indywidualności nada również możliwość wyboru przez zamawiającego podsufitki, która jest dostępna w wersji metalowej lub betonowej w kolorze klosza, a także szeroka gama kolorystyczna kabla. Każdy szczegół sprawi, że wasza lampa będzie jedyna.

Lampa Talma   dostępna jest w pięciu kolorach bazowych. Wszystkie lampy betonowe są kompletowane razem z kablem w oplocie poliestrowym lub bawełnianym oraz wykończeniem ze stali nierdzewnej.Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce.
Średnica: 40 cm,Wysokość: 21 cm,Maksymalna wysokość: 120 cm,Źródło światła: E27 - Max. 40W,Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + stalowe elementy wykończeniowe,Podsufitka: w standardzie - stalowaRodzaj kabla: eco, metalic, w oplocie poliestrowy lub bawełniany dwużyłowy,Kolor kabla: do wyboru z dostępnych 30 kolorów,Lampa nie zawiera żarówki.
 Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.
 

LAMPA BETONOWA TALMA - KOLORY KABLI


Dodatkowo:
  • Kable: eco (+30.00 zł), metalic (+40.00 zł), copper (+40.00 zł)

LAMPA BETONOWA TALMA - KOLORY KLOSZA


Dodatkowo:
  • Podsufitka: betonowa w kolorze klosza (+30.00 zł)

to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.