Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa T2 komplet, wyjątkowa
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor środka oprawy
Złoty
Miedziany
Srebrny
Długość kabla
1 m
3 m
8 m
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor środka oprawy
Długość kabla

Lampa betonowa, wisząca T2  GantLights

Intrygująca lampa betonowa T2 3 sztuki GantLights jest odlana z lekkiego, szarego betonu. Łączy szlachetne złoto z surowym betonem w ponadczasowy i elegancki element dekoracyjny. Wysokiej jakości złocenie wnętrza lampy T2 emituje przyjemne, ciepłe światło. Zestaw trzech diamentowych lamp jest odpowiedni zarówno jako przykuwający wzrok dekor wnętrza oraz jako oświetlenie nad stołem jadalnym, w rogu pokoju lub w dowolnym miejscu domu. Dzięki minimalistycznemu projektowi i kontrastującym materiałom lampa betonowa T2 może być łączona z dowolnym stylem. 

Lampa wykonywana w 100% ręcznie w Niemczech.


Wymiary: 12x12x10 cm,,Waga: 0,7kg - 3 sztuki,Źródło światła: E14Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + złocenia,Rodzaj kabla: tekstylny,Kolor kabla: czarny,Lampa sprzedawana bez żarówki.

Czas realizacji do 4 tygodni.


Lampa betonowa T2 komplet to wyjątkowy produkt do Twojego wnętrza. Idealna w połączeniu z żarówkami dekoracyjnymi.


to niemiecka firma która projektuje unikatowe i architektoniczne lampy z betonu. Choć niekoniecznie można myśleć o architekturze i oświetleniu jako kompatybilnej parze, to projektant i założyciel Stefan Gant łączy te dwie dziedziny po mistrzowsku. Marka powstała w Berlinie, w Niemczech w 2012 roku i od tego czasu ciągle tworzą nowe formy. Mieszają różne materiały ze sobą i tworząwyjątkową sztukę z prostych rzeczy. Eksperymentalne połączenie betonu ze złotem okazało się strzałem w dziesiątkę. Lampy z tej kolekcji dają oszałamiające, estetyczne rozwiązania oświetleniowe. Światła, które są równie bezkresne, jak są eleganckie.

DIMENSIONS12 cm x 10 cm x 12 cm