Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa, podłogowa Ayo Loftlight
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Chocolate
avatar
Natural
avatar
Black
avatar
Grey
avatar
Anthracite
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Lampa betonowa, podłogowa Ayo firmy LoftLight

Betonowa, minimalistyczna lampa. Ayo to industrialna lampa podłogowa idealnie nadająca się do wnętrz loftowych. Klosz wykonany ręcznie z betonu i stali - dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Swoją oryginalność zawdzięcza ręcznej produkcji. Każda z lamp marki LoftLight może nieznacznie różnić się od siebie fakturą i kolorem.

Lampa z betonu Ayo marki Loftlight dostępna jest w pięciu kolorach bazowych.

Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce.


Szerokość podstawy: 27 cm,Wysokość: 170 cm,Szerokość: 8 cm,Źródło światła:  LED 22W, 1800Im, 2900K lub 4200KŹródło światła w komplecie: tak,Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.
 

LAMPA BETONOWA AYO LOFTLIGHT - KOLORY BETONU


LoftLight to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.

DIMENSIONS170 cm