Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa Korta 4 industrialna, trójkątna
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor kabla
avatar
Lniany Szary
avatar
Lniany Skręcony Brązowy
COLOUR
avatar
Natural
avatar
Black
avatar
Anthracite
avatar
Grey
avatar
Chocolate
Wykończenie oprawy
miedź
mosiądz
stal nierdzewna
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor kabla
COLOUR
Wykończenie oprawy

Lampa  betonowa, wisząca Korta 4

Korta 4 to dizajnerska lampa loftowa , która wykonana jest z surowego betonu i metalu. Lampa wisząca Korta wylewana jest ręcznie dlatego, każdy jej egzemplarz jest unikatowy i wyjątkowy. Lampy te mogą w niewielkim stopniu różnić się od siebie fakturą i kolorem, co wynika z natury materiału jakim jest beton architektoniczny. Lampy zrobione są perfekcyjnie z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Lampa Korta 4 dostępna jest w pięciu kolorach bazowych. Wszystkie lampy betonowe są kompletowane razem z kablem w oplocie poliestrowym lub bawełnianym.Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce

Średnica klosza:  35 cm,Wysokość klosza: 26 cm,Maksymalna wysokość: 120 cm,Waga: 3 kg,Źródło światła: E27 – Max. 40W,Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + stalowe elementy wykończeniowe,Podsufitka: lampa standardowo wyposażona w betonową podsufitkę w odcieniu klosza,Rodzaj oprawki wewnętrznej: oprawka wewnętrzna metalowa E27 (40W),Rodzaj kabla: eco, metalic, w oplocie poliestrowy lub bawełniany dwużyłowy,Kolor kabla: do wyboru z dostępnych 30 kolorów,Lampa nie zawiera żarówki.

Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.

LAMPA BETONOWA KORTA 4 - KOLORY KABLI


Dodatkowo:
  • Kable: eco (+30.00 zł), skręcane (+40.00 zł), metalic (+40.00 zł), copper (+40.00 zł)

LAMPA BETONOWA KORTA 4 - KOLORY KLOSZA


Dodatkowo:
  • Beton:  kolory dekoracyjne (+100.00 zł)

LAMPA BETONOWA KORTA 4 - KOLORY ELEMENTÓW METALOWYCH


Dodatkowo:
  • Elementy metalowe: miedź (+70.00 zł), mosiądz (+70.00 zł)

to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.