Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa Kalla Inox
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor kabla
avatar
Lniany Szary
avatar
Lniany Skręcony Naturalny
avatar
Lniany Skręcony Brązowy
Długość
33
53
73
97
123
23
Kolor Światła
4000K - kolor biały -neutralny
2900K - kolor biały - ciepły
COLOUR
avatar
Grey
avatar
Chocolate
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor kabla
Długość
Kolor Światła
COLOUR

Lampa betonowa, wisząca Kalla Inox

Betonowa, minimalistyczna lampa. Kalla Copper to walcowaty kształt występujący w sześciu długościach 23, 33, 53, 73, 97 oraz 123.Wykonana z betonowej oprawki, podsufitki, kabla w oplocie oraz źródła światła LED 3W. Dostępna jest w różnych kolorach betonu oraz dowolną długością kabla. Lampy można wieszać pojedynczo lub w zestawach tworząc ciekawe kompozycje. Połączenie surowego betonu i zimnego metalu tworzy industrialną lampę Kalla Inox jeszcze bardziej wyjątkową. Idealnie sprawdzi się w dużych przestrzeniach loftowych. Swoją oryginalność zawdzięcza ręcznej produkcji. Każda z lamp  może nieznacznie różnić się od siebie fakturą i kolorem.

Lampa z betonu Kalla Inox dostępna jest w pięciu kolorach bazowych.

Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce.


Średnica: 5,5 cm,Wysokość: 23, 33, 53, 73, 97 lub 123 cm,Maksymalna wysokość: 120cm - możliwość przedłużenia na indywidualne zamówienie,Źródło światła: GU10-3W LED,Źródło światła w komplecie: tak,Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + stalowe elementy wykończeniowe,Podsufitka: lampa standardowo wyposażona w betonową podsufitkę w odcieniu klosza,Rodzaj kabla: eco, metalic, w oplocie poliestrowy lub bawełniany dwużyłowy,Kolor kabla: do wyboru z dostępnych 47 kolorów,Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.
 

LAMPA BETONOWA KALLA INOX - KOLORY KABLI DO LAMP


LAMPA BETONOWA KALLA INOX - KOLORY BETONU


  

to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.