Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsLampa betonowa Kalla Brass
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor kabla
avatar
Lniany Szary
avatar
Lniany Skręcony Naturalny
avatar
Lniany Skręcony Brązowy
Kolor Światła
4000K - kolor biały -neutralny
2900K - kolor biały - ciepły
COLOUR
avatar
Grey
avatar
Chocolate
Długość
33
23
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor kabla
Kolor Światła
COLOUR
Długość

Lampa betonowa, wisząca Kalla Brass 

Betonowa, minimalistyczna lampa. Kalla Brass to walcowaty kształt występujący w dwóch długościach 23 oraz 33.Wykonana z betonowej oprawki, podsufitki, kabla w oplocie oraz źródła światła LED 3W. Dostępna jest w różnych kolorach betonu oraz dowolną długością kabla. Lampy można wieszać pojedynczo lub w zestawach tworząc ciekawe kompozycje. Połączenie surowego betonu i zimnego metalu tworzy industrialną lampę Kalla Brass  jeszcze bardziej wyjątkową. Idealnie sprawdzi się w dużych przestrzeniach loftowych. Swoją oryginalność zawdzięcza ręcznej produkcji. Każda z lamp  może nieznacznie różnić się od siebie fakturą i kolorem.

Lampa z betonu Kalla Brass dostępna jest w pięciu kolorach bazowych.

Produkt w 100% zaprojektowany i wykonany w Polsce.


Średnica: 6,5 cm,Wysokość: 23 lub 33 cm,Maksymalna wysokość: 120cm - możliwość przedłużenia na indywidualne zamówienie,Źródło światła: GU10-3W LED,Źródło światła w komplecie: tak,Wykonanie klosza: beton naturalny ręcznie wylewany + stalowe elementy wykończeniowe,Podsufitka: lampa standardowo wyposażona w betonową podsufitkę w odcieniu klosza,Rodzaj kabla: eco, metalic, w oplocie poliestrowy lub bawełniany dwużyłowy,Kolor kabla: do wyboru z dostępnych 47 kolorów,Maksymalny czas realizacji zamówienia do trzech tygodni.
 

LAMPA BETONOWA KALLA BRASS - KOLORY KABLI DO LAMP


LAMPA BETONOWA KALLA BRASS - KOLORY BETONU


  

to producent, który za cel wyznaczył sobie projektowanie i produkcję najwyższej jakości wyrobów oświetleniowych, które mają za zadanie sprostać nowym realiom, tworzącemu się rynkowi wymagającego i świadomego konsumenta. Stąd też projektując i produkując lampy korzystają ze stylowych i wysokogatunkowych materiałów, takich jak beton, włóknina poliestrowa z domieszką celulozy, miedź, metal wiodących europejskich producentów. Idąc z duchem czasu oferują także nowoczesne, dekoracyjne oświetlenie LED. Wszystko to pozwala nam przedstawiać renomowane produkty, które spełniają Państwa wymagania odnośnie jakości, wzornictwa i stylu. Podczas produkcji lampy poddawane są kilkustopniowej kontroli jakości.