Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsKlej VHCT ELASTIC cementowy do płyt kartonowo - gipsowych
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.

Klej cementowy VHCT ELASTIC

VHCT-ELASTIC jest to zaprawa klejąca do płyt z betonu architektonicznego. Cienkowarstwowy, wysoko elastyczny klej cementowy umożliwia klejenie na powierzchniach ściennych i podłogowych wewnątrz jak i na zewnątrz. Doskonały w sytuacjach wymagających połączenia o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości takich jak np.: -ściany i posadzki - garaż, taras, balkon.

Opakowanie 25 kg - gotowy, suchy produkt, konfekcjonowane mieszaniny, które po wymieszaniu z wodą tworzą budowlaną zaprawę klejącą typu C2TE. Produkt odporny na warunki atmosferyczne takie jak mróz czy wilgoć. O odpowiedniej wytrzymałości, elastyczności oraz przyczepności. Wydajny i łatwy do nanoszenia, odpowiednio długi czas otwarty.

ZUŻYCIE: od ok. 3,5 kg/m2 do ok. 6 kg/m2 Rodzaj płyt oraz grubość warstwy kleju ma wpływ na zużycie materiału, dodatkowo jest uzależnione od warunków miejscowych i zalecane jest wykonywanie prób na danym podłożu.

 

KLEJ VHCT ELASTIC


Cienkowarstwowa, wysoko-elastyczna zaprawa klejąca do betonu architektonicznego i kamienia naturalnego.

PRZEZNACZENIE


Do cienkowarstwowego ( gr. do 10 mm ; nie przekraczać grubości maksymalnej ) przyklejania płyt z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego na powierzchniach kartonowo - gipsowych wewnątrz w sytuacjach wymagających połączenia o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości.

OPIS PRODUKTÓW


Gotowe, suche, proszkowe, konfekcjonowane mieszaniny spoiwa (cementu portlandzkiego), kruszyw naturalnych i dodatków ulepszających, tworzące po wymieszaniu z wodą budowlane zaprawy klejące typu C2TE.

WŁAŚCIWOŚCI


  • Odporne na wpływy atmosferyczne (wilgoć i mróz) oraz odparzanie.
  • O odpowiedniej elastyczności, wytrzymałości, przyczepności i skurczu.
  • Wydajne i łatwe do nanoszenia, o odpowiednio długim czasie otwartym.

ZUŻYCIE


Od ok. 3,5 kg/m2 do ok. 6 kg/m2 zależnie od rodzaju płyt i grubości warstwy kleju. Ostateczne zużycie materiału (klej vhct elastic)  zależy od warunków miejscowych i zaleca się je określać na podstawie prób wykonanych na reprezentatywnym podłożu.

SKŁADOWANIE I TRWAŁOŚĆ 


Klej VHCT ELASTIC należy przechowywać w temperaturze dodatniej, w oryginalnych opakowaniach, w suchych i wentylowanych pomieszczeniach, do 12 miesięcy od daty produkcji.