Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsKlej cementowy dwuskładnikowy VHCT CONNECT TOP1
Klej VHCT Concrete Connect jednoskładnikowy tuba.jpg.jpeg
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.

Klej cementowy VHCT CONNECT TOP1

VHCT CONNECT TOP1 wysokoelastyczny, dwuskładnikowy klej typu C2FTES2, do betonu architektonicznego, do płytkowych okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego.

Dwuskładnikowy klej cementowy do płytek o podwyższonych parametrach, szybkowiążący, o zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, wysoko odkształcalny C2FTES2. Do przyklejania płytek z betonu architektonicznego, kamienia naturalnego, ceramicznych, gresowych, płytek o dużych gabarytach .

Opakowania: Zestaw składników: − składnik ”A” CONECT TOP 1: worek 15,5 kg, − składnik ”B” CONECT TOP 1: kanister 4,5 l. Razem 20 kg.

ZUŻYCIE: od ok. 2,5 kg/m2 do ok. 5 kg/m2 Rodzaj płyt oraz grubość warstwy kleju ma wpływ na zużycie materiału, dodatkowo jest uzależnione od warunków miejscowych i zalecane jest wykonywanie prób na danym podłożu.

 

Klej cementowy dwuskładnikowy VHCT CONNECT TOP1


Wysokoelastyczny, dwuskładnikowy klej typu C2FTES2, do betonu architektonicznego, do płytkowych okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego.

PRZEZNACZENIE


Klej VHCT CONNECT TOP 1 stosuje się do przyklejania płyt z betonu architektonicznego dużych formatów do powierzchni 0,72 m2 i grubości min 2 cm,  lub powierzchni max. 0,5 m2 i grubości od 1,5 cm  do 2 cm, elementów z kamienia naturalnego, płytek ceramicznych,  gresowych, itp., także o dużych rozmiarach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Elewacje: do mocowania płyt betonowych oraz z kamienia naturalnego do 0,5 m2/ szt., do wysokości 3 m. Na ścianach, podłogach, tarasach, także na podłożach innych niż mineralne. Do wykonywania okładzin w basenach. W szczególności do użycia:w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego (budynki publiczne, obiekty wielkopowierzchniowe, itp.),do przyklejania płytek lub naprawy powierzchni wyłożonych ceramiką (baseny, zakłady przemysłowe, chłodnie gabarytowe w przetwórstwie spożywczym, itp.).  Na balkonach, ogrodzeniach i tarasach narażonych na zmienne warunki atmosferyczne;pod okładziny na podłogach ogrzewanych.

OPIS PRODUKTÓW


Dwuskładnikowy klej cementowy do płytek o podwyższonych parametrach, szybkowiążący, o zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, wysoko odkształcalny C2FTES2. Do przyklejania płytek z betonu architektonicznego, kamienia naturalnego, ceramicznych, gresowych, płytek o dużych gabarytach.

 

WŁAŚCIWOŚCI


Odporne na wpływy atmosferyczne (wilgoć i mróz) oraz odparzanie;o odpowiedniej elastyczności, wytrzymałości, przyczepności i skurczuwydajne i łatwe do nanoszenia, o odpowiednio długim czasie otwartym.  

ZUŻYCIE


Od ok. 2,5 kg/m2 do ok. 5 kg/m2 zależnie od rodzaju płyt i grubości warstwy kleju. Ostateczne zużycie materiału zależy od warunków miejscowych i zaleca się je określać na podstawie prób wykonanych na reprezentatywnym podłożu.

 

SKŁADOWANIE I TRWAŁOŚĆ 


Klej VHCT CONNECT TOP1 należy przechowywać w temperaturze dodatniej, w oryginalnych opakowaniach, w suchych i wentylowanych pomieszczeniach, do 12 miesięcy od daty produkcji.