Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsDONICA BETONOWA CUBE ARTIS VISIO
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Antracyt
avatar
Biały
avatar
Czarny
avatar
Szary
avatar
Szary jasny
Impregnacja
Without impregnation
hydrofobowa
hydro+olejofobowa
Rozmiar
30x30x30
30x30x60
60x60x60
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR
Impregnacja
Rozmiar

Donica z betonu architektonicznego CUBE Artis Visio o wysokości 60 cm.

Donica betonowa Cube to minimalistyczna, geometryczna forma, zamknięta w sześcianie okraszonym eleganckim i industrialnym wykończeniem. Doskonale sprawdzi się zarówno do nasadzeń niskiej roślinności, jak i drzewek, a wszystko to dzięki prostemu, regularnemu kształtowi. Jej pozorna masywność w połączeniu z wiotką roślinnością pozwala na wykorzystanie modelu jako silnego akcentu w większej kompozycji. Donica betonowa Cube wykonana została z niezwykle trwałego betonu architektonicznego GRC, cechującego się wysoką jakością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie jej do własnych preferencji i charakteru danego wykończenia. Donica betonowa Cube to świetny pomysł na dodanie post-przemysłowego charakteru każdej aranżacji, co zostanie docenione przez wszystkich zwolenników surowego i nowoczesnego wzornictwa.


Doniczka dostępna w trzech formatach:

  • podstawa 30/30 cm, wysokość 30 cm
  • podstawa 30/30 cm, wysokość 60 cm
  • podstawa 60/60 cm, wysokość 60 cm

DONICA BETONOWA CUBE ARTIS VISIO


DONICA BETONOWA CUBE – Donica w kształcie sześcianu dająca szereg możliwości zastosowania - od tradycyjnego kwietnika po intrygujący element zdobiący przestrzeń. Jej prosta forma może stworzyć spójną kompozycję zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wystroju. Najprostsza forma geometryczna, regularny kształt, dobrze ją komponuje zarówno do nasadzeń niskiej roślinności, jak i drzewek. Technologia betonu architektonicznego GRC pozwala na zachowanie cienkich ścianek.

Donice Artis Visio to mistrzowskie połączenie wytrzymałego betonu, eleganckiego wzornictwa i otwartości na realizowanie najśmielszych wizji wzbogacenia zielenią własnego otoczenia,w doskonałym towarzystwie betonu. Niekiedy zieleń dominuje beton, wrasta, niszczy. Artis Visio tworzy, komponuje, kreuje pełną harmonię tych dwóch odwiecznych wrogów.

PRODUCENT ARTIS VISIO


Tworzenie wyjątkowych aranżacji i rozwiązań dekoracyjnych jest naszą największą  pasją. W swojej pracy opieramy się na zaawansowanej technologii oraz doborze wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas dekory betonowe stanowią silny wyróżnik wnętrza. Beton architektoniczny zyskuje na znaczeniu i coraz częściej gości w domach i na elewacjach budynków. Podążając za potrzebami naszych klientów proponujemy płyty ścienne z betonu, płyty elewacyjne oraz płyty 3D, które gwarantują niepowtarzalne efekty wizualne. Obecność dekoru betonowego pozwala na wprowadzenie do aranżacji nuty elegancji oraz wyjątkowego klimatu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy i akcesoria betonowe posiadają duże grono miłośników, dlatego też nasza oferta zawiera wiele pozycji, w których beton architektoniczny odgrywa główną rolę.


Kolor biały i czarny z dopłatą +25%

Kolor antracytowy z dopłata +10%

Impregnacja hydrofobowa za dopłatą +10%

Impregnacja hydrofobowa i olejofobowa za dopłatą +25%

Do impregnacji donic betonowych Artis Viso zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płytek i kolejność ich montażu.