Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowy szezlong HARMONY
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Concrete
avatar
Carbon
avatar
White
avatar
Steel
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu

Szezlong z betonu architektonicznego HARMONY ModernLine o wielkości 180 x 65 x 64 cm

Szezlong Harmony to idealna propozycja dla tych, którzy komfort i wygodę cenią równie wysoko, jak design i precyzję wykonania. Wchodzący w skład stylowej linii produktów Harmony, nowoczesny szezlong stanowi rozwiązanie dla wszystkich miłośników wypoczynku.

Ten modernistyczny leżak ogrodowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań wśród siedzisk. Mebel ten idealnie nada się do przestrzeni przestronnych basenów, wygodnych i eleganckich tarasów oraz innych miejsc wypoczynkowych. To także doskonała propozycja dedykowana salonom SPA. Szezlong Harmony stanowi połączenie wygody, wysokiego poziomu designu oraz długotrwałej wytrzymałości. Wszystko to, zapewnione jest dzięki wysokiej jakości materiałowi, jakim jest beton architektoniczny. Dzięki niemu, mebel charakteryzuje gładka powierzchnia i bajecznie satynowa faktura, niczym ze snu. To cechy, które jakościowy zestaw do wypoczynku powinien posiadać. Dzięki modernistycznemu leżakowi Harmony odkryjesz nową, lepszą strefę komfortu. Wykonany z naturalnej bieli betonu architektonicznego, Szezlong Harmony sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Postaw na gustowną wygodę i zdecyduj się na subtelny leżak ogrodowy!


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Szezlong HARMONY ModernLine


Szezlong HARMONY – Szezlong Harmony to wyjątkowy designerski leżak ogrodowy, stanowiący alternatywę dla leżaków tradycyjnych.  Może być stosowany jako nowoczesny leżak ogrodowy i tarasowy, z powodzeniem sprawdzi się również jako leżak basenowy czy wyposażenie SPA.  Wykonany z betonu architektonicznego o wyjątkowo gładkiej, satynowej w dotyku fakturze leżak ogrodowy Harmony doskonale wyróżni każdą przestrzeń betonowym detalem.

Materiał: beton architektoniczny
  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.