Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBETONOWY STOLIK OKRĄGŁY B25
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Feel the mint
avatar
Gray - Natural
avatar
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Stolik OKRĄGŁY z betonu architektonicznego B25 o średnicy 50 cm

Stolik z betonu architektonicznego to niezwykle oryginalne, designerskie rozwiązanie, które uświetni każde pomieszczenie i zaciekawi gości. Połączenie blatu z betonu architektonicznego w naturalnym kolorze szarego cementu z cienkimi nogami wykonanymi ze sklejki brzozowej w kolorze ciemnobrązowym daje nowoczesny i finezyjny efekt. Smukły kształt mebla udało się uzyskać dzięki niewielkiej grubości blatu, który zachował jednak wytrzymałość. W zestawie znajdują się blat, nogi, niezbędne śruby i nakrętki a także filcowe nakładki.


Podana cena jest kwotą za 1 sztukę produktu. 

materiał: blat stolika – beton architektoniczny (kolor biały)nogi stolika – brzozowa sklejka szalunkowa z ciemnobrązowym laminatem

wymiary:blat stolika – 50cm (średnica) x 1,8cmnogi stolika – 43,2 x 24,2 x 1,8cmwaga: 8,9 kgelementy w zestawie:blat stolika z betonu architektonicznegonogi stolika ze sklejki – 3szt.śruby i nakrętki mocujące blat z nogami – 6 kpl.nakładki z filcu samoprzylepnego – 3szt.

Realizacja zamówienia wynosi ok 48 godzin jeżeli produkt jest w magazynie jeżeli nie ma ok 14 dni.

BETONOWY STOLIK OKRĄGŁY B25


STOLIK OKRĄGŁY - Nietypowy, nowoczesny stolik. Blat został wykonany z autorskiej mieszanki betonu architektonicznego, nogi - z brzozowej sklejki laminowanej. Ciekawe połączenie materiałów, cienkie i subtelne nogi ze sklejki razem z niewielkiej grubości blatem (jedynie 18mm) dało efekt lekkości mebla. Stolik doskonale sprawdzi się jako kawowy w pokoju dziennym jak i nocny w sypialni.

 PRODUCENT B25


Projekt B25 to owoc współpracy i dynamicznie rozwijającego się pomysłu, który narodził się w głowach dwóch młodych ludzi. Pierwszym jego etapem są elementy dedykowane wyposażeniu wnętrz zaprojektowane z betonu architektonicznego.

Nazwa ich firmy pochodzi od polskiego znaczenia najlepszej klasy betonu - B25. Marka powstała w trosce o doskonałą jakość i wyjątkową precyzję wykonania. Pomimo tego, że symbol nie jest już aktualny, postanowili nazwą projektu podkreślić pochodzenie produktów zaprojektowanych i powstałych w Polsce.

Nazwa B25 nie odnosi się do klasy betonu wykorzystywanego podczas produkcji ich wyrobów. Są to specjalne receptury, w których używane są materiały najnowszych generacji.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii mogą zaproponować Państwu doskonałe i solidne produkty wykonane z niezwykle popularnego betonu architektonicznego. Oferują grubość betonu w przedziale od 6 do 10 mm, pozwalającą na delikatne połączenie materiału z nowoczesną stylistyką i uzyskanie tym samym efektu lekkości.

Są prawdziwymi rzemieślnikami, którzy z zamiłowaniem tworzą produkty betonowe wykorzystywane w aranżacji wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE


Na wszystkich produktach z betonu architektonicznego (stolik) występują tzw. “raki” czyli różnej wielkości otworki (ubytki), które są naturalnym zjawiskiem dla tego materiału. Za ich powstawanie i wielkość odpowiada kilka czynników procesu produkcji takich jak np. gęstość mieszanki czy długość wibrowania. Ilość i wielkość raków na produktach z tej samej partii może się różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-2mm))

Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl
Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl