Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowy stolik LIGNUM z drewnem Slabb
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
White
avatar
Anthracite
avatar
Black
avatar
Gray
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu

Stolik z betonu architektonicznego LIGNUM Slabb o wymiarach 100 x 70 x 44 cm

Betonowy stolik Lignum to projekt marki Slabb. Mebel ten to połączenie dwóch niezwykle pasujących do siebie materiałów betonu i drewna. Prosty, wyrazisty kształt intryguje i wypełnia przestrzeń niezwykłym charakterem. Lignum doskonale sprawdzi się jako stolik kawowy w salonie, a także jako mebel tarasowy. Do wyboru są cztery warianty kolorystyczne betonu, co pomoże we właściwej aranżacji oraz dopasowaniu do własnych preferencji. Do wykonania prezentowanego modelu posłużył wysokiej jakości beton architektoniczny, który cechuje się długoletnią trwałością oraz odpornością na niekorzystne warunki. To świetna propozycja dla wszystkich entuzjastów ekstrawaganckich pomysłów, pragnących dodać charakteru swojej przestrzeni. Stolik jest poddany impregnacji, która zabezpiecza go przed czynnikami atmosferycznymi.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 20 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Stolik LIGNUM SLABB


Stolik LIGNUM –  to kolejne unikatowe połączenie drewna i betonu. Ma wysokość 44 centymetrów i sprawdzi się idealnie jako stolik kawowy zarówno na zewnątrz jak i do środka. Powierzchnia blatu jest całkowicie gładka, a jej impregnacja pozwala na zachowanie walorów estetycznych przez długi czas. Produkt powstaje w gotowej formie dlatego jego krawędzie są estetyczne, gładkie i pozbawione zacieków. Dostępne kolory betonu, to biały, szary, antracytowy i czarny. Noga drewniana może być wykonana w naturalnych odcieniach dębu.

 PRODUCENT SLABB

W Manufakturze SLABB zajmują się ręcznym wytwarzaniem elementów wykonanych z betonu architektonicznego. Powierzchnie betonowe wyprodukowane w ich fabryce z powodzeniem mogą posłużyć do aranżacji nawet najbardziej ekskluzywnych wnętrz. Nie ma konieczności, aby – po umieszczeniu w miejscu docelowym – przykrywać je warstwą tynku, lub innym materiałem wykończeniowym. Beton architektoniczny to surowiec, z którego coraz chętniej korzystają profesjonalni architekci wnętrz oraz Klienci indywidualni. Na tą sytuację w głównej mierze wpływ ma fakt, że jest to tworzywo bardzo uniwersalne.

Z powodzeniem może posłużyć jako materiał wykończeniowy zarówno na ścianie jak i posadzce. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego. Jednakże jego wyprodukowanie to bardzo skomplikowany proces. Zwłaszcza w sytuacji, w której firma decyduje się nie tylko na tworzenie standardowych płyt betonowych, ale również bardziej skomplikowanych elementów takich jak schody, donice czy nawet umywalki i meble. Na rynku istnieje wiele firm produkujących beton. Dlaczego zatem spośród nich warto wybrać tą manufakturę? Odpowiedź jest prosta.

Jako nieliczni są w stanie kompleksowo zrealizować cały proces produkcji w ramach własnych zasobów. W SLABB czuwają nad odpowiednią jakością realizacji zamówienia już od chwili jego złożenia, aż do momentu, kiedy zamówione wyroby trafią pod ich dach. Tworzą elementy, które cechuje nie tylko estetyka wykonania, ale również wysoka trwałość. Ręczny proces produkcji pozwala im w pełni dostosować wszystkie artykuły do indywidualnych potrzeb Klienta. Aby zapewnić Ci niepowtarzalny i w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań wyrób całkowicie zrezygnowali z mechanicznych form produkcji. Ze względu na podstawowe właściwości betonu architektonicznego uzyskanie dokładnie takiej samej ilości wżerów jest niemożliwe. Małe różnice w odcieniach kolorów również są cechą charakterystyczną tego materiału, ale to właśnie te elementy stanowią jego największą zaletę.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA