Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Concrete
avatar
Carbon
avatar
Steel
Rodzaj
Z oparciem
bez oparcia
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu
Rodzaj

Stołek z betonu architektonicznego HARMONY ModernLine o wielkości 45 x 45 x 45 cm

O tym, że meble tarasowe stanowią istotny element modernistycznych przestrzeni, nie trzeba długo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na najnowszą wersję stołka z klasycznej kategorii Harmony. Ten wytrzymały na działania różnych warunków atmosferycznych mebel, swoją trwałość zawdzięcza wyróżniającemu się gładką i subtelną powierzchnią materiałowi, jakim jest beton architektoniczny. Produkt ten, charakteryzuje się wysoką jakością oraz wykonaniem z dbałością o każdy detal. Wszystko to, dzięki zastosowaniu technologii ręcznego odlewania. Dodatkowym atutem mebla jest system zabezpieczający przed trwałym przyleganiem farb. Stołek Harmony to propozycja uniwersalna, sprawdzająca się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. Dostępny w różnych odcieniach szarości oraz bieli, z powodzeniem wkomponuje się w nowoczesne otoczenia zurbanizowanych przestrzeni. Można wybrać wersję zarówno z oparciem, jak i bez. Harmonijna budowa modelu: 45 x 45 x 45 cm pozwala na swobodne lokowanie go w mniejszych i większych zakątkach. Stołek Harmony doskonale sprawdzi się jako modernistyczny mebel tarasowy, krzesło ogrodowe czy też dedykowane wnętrzom. Uniwersalny charakter mebla pozwala także na zaadaptowanie go jako donicy. Wystarczy obrócić stołek o 90 stopni. To także możliwość wykorzystania modelu jako niewielki stołek czy podnóżek. Warto skomponować go z pozostałymi meblami wchodzących w skład stylowej linii produktów Harmony.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Stołek HARMONY ModernLine


Stołek HARMONY – Meble tarasowe to ważny element nowoczesnych aranżacji przestrzeni. Stołek Harmony to betonowy mebel, którego minimalistyczny kształt oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne przekłada się na uniwersalność zastosowania. Stołki idealnie sprawdzą się jako modernistyczne meble tarasowe, krzesła ogrodowe czy do wnętrz. Po odwróceniu o 90 st. można je wykorzystywać jako donice lub stoliki. Posiadają niezwykle przyjemną w dotyku – satynową fakturę. Można je wykorzystywać samodzielnie lub komponować z innymi meblami z kolekcji Harmony, tworząc wyróżniające każdą przestrzeń – zestawy nowoczesnych mebli tarasowych, balkonowych lub ogrodowych. Występuje w wersji z oparciem jak i bez.

Materiał: beton architektoniczny
  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.