Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Concrete
Kolor Filcu
grafitowy
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu
Kolor Filcu

Stołek z betonu architektonicznego FOCUS ModernLine o wymiarach 52 x 40 x 37 cm

Stołek Focus to kolejny projekt Modern Line stworzony dla wielbicieli nowoczesnego i intrygującego designu. Swoim kształtem przypomina dużą omegę - literę greckiego alfabetu. Dzięki wykonaniu z jednego kawałka betonu, nóżki stołka płynnie przechodzą w siedzisko. Niecodziennym zabiegiem jest połączenie betonu z pięknym filcem, dzięki czemu mebel jest niezwykle przyjemny w dotyku. Stołek Focus doskonale sprawdzi się zarówno jako partner bliźniaczego stołu Focus, a także jako osobny element służąc za taboret czy podnóżek. Do jego produkcji wykorzystano beton architektoniczny - solidny i odporny na niekorzystne warunki materiał, który zapewni długoletnią trwałość. Możliwość wyboru spośród czterech wariantów kolorystycznych betonu oraz dwóch wersji wybarwień filcu pozwala na dopasowanie stołka do charakteru danej aranżacji oraz własnych preferencji. Stołek Focus, to zamknięta w niezwykłej formie, wyjątkowa propozycja dla wszystkich zwolenników ekstrawagancji i oryginalnego wzornictwa.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Stołek FOCUS ModernLine


Stołek FOCUS – Meble betonowe to wyjątkowy element wykończeniowy nowoczesnych aranżacji. Betonowy stołek Focus, dzięki minimalistycznemu kształtowi oraz połączeniu surowości betonu i filcu, staje się designerskim siedziskiem, które można skompletować z betonowym stołem Focus. Meble betonowe Focus wyróżniają się zredukowaną do 2 cm grubością oraz niezwykle gładką w dotyku – satynową fakturą betonu. Stołek Focus może być wykorzystany we wnętrzach i na zewnątrz jako betonowy stolik, taboret lub podnóżek.

Materiał: beton architektoniczny, filc

  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.