Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBETONOWE PODKŁADKI KLASYCZNE B25
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
Feel the mint
avatar
Gray - Natural
avatar
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Podkładki KLASYCZNE z betonu architektonicznego B25 o średnicy 10 cm i grubości 0,8 cm

Prezentowane podkładki, w których wykorzystano beton architektoniczny to kreatywny pomysł na udekorowanie stołu czy też przestrzeni kuchennej i jadalnianej. Klasyczne podkładki w kształcie koła połączono z efektownym materiałem, tworząc tym samym prawdziwą ucztę wizualną dla miłośników designu. Na spodzie podkładek umiejscowiono korek chroniący powierzchnie przed zarysowaniami. Odcień podkładki na ulubioną kawę czy herbatę można wybrać spośród kilku dostępnych kolorów.


Podana cena jest kwotą za 4 sztuki. 

Realizacja zamówienia wynosi ok 48 godzin jeżeli produkt jest w magazynie jeżeli nie ma ok 14 dni.

BETONOWE PODKŁADKI KLASYCZNE B25


PODKŁADKI KLASYCZNE - Idealna podkładka pod ulubioną kawę. Klasyczny kształt podkładki - nowoczesny materiał. Na spodzie podkładki znajduje się korek zabezpieczający powierzchnie przed zarysowaniem. Dostępne w różnych kolorach.

 PRODUCENT B25


Projekt B25 to owoc współpracy i dynamicznie rozwijającego się pomysłu, który narodził się w głowach dwóch młodych ludzi. Pierwszym jego etapem są elementy dedykowane wyposażeniu wnętrz zaprojektowane z betonu architektonicznego.

Nazwa ich firmy pochodzi od polskiego znaczenia najlepszej klasy betonu - B25. Marka powstała w trosce o doskonałą jakość i wyjątkową precyzję wykonania. Pomimo tego, że symbol nie jest już aktualny, postanowili nazwą projektu podkreślić pochodzenie produktów zaprojektowanych i powstałych w Polsce.

Nazwa B25 nie odnosi się do klasy betonu wykorzystywanego podczas produkcji ich wyrobów. Są to specjalne receptury, w których używane są materiały najnowszych generacji.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii mogą zaproponować Państwu doskonałe i solidne produkty wykonane z niezwykle popularnego betonu architektonicznego. Oferują grubość betonu w przedziale od 6 do 10 mm, pozwalającą na delikatne połączenie materiału z nowoczesną stylistyką i uzyskanie tym samym efektu lekkości.

Są prawdziwymi rzemieślnikami, którzy z zamiłowaniem tworzą produkty betonowe wykorzystywane w aranżacji wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE


Na wszystkich produktach z betonu architektonicznego (podkładki klasyczne) występują tzw. “raki” czyli różnej wielkości otworki (ubytki), które są naturalnym zjawiskiem dla tego materiału. Za ich powstawanie i wielkość odpowiada kilka czynników procesu produkcji takich jak np. gęstość mieszanki czy długość wibrowania. Ilość i wielkość raków na produktach z tej samej partii może się różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-2mm))

Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl
Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.plOla | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl
DIMENSIONS10 cm x 0.8 cm x 10 cm