Agnieszka Grotkowska
StreetBartycka 24/26
00-716Warszawa
Poland
Additional information:Hala 3B, lok. 221A
sklep@ubetonowani.pl+48 883 979 686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBETONOWE PODKŁADKI KIK FIRMY B25
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
naturalnie szary
avatar
poczuj miętę
avatar
śnieżno biały
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

Podkładki KIK z betonu architektonicznego B25 w rozmiarze 10 x 10 x 0,8 cm

A może by tak zagrać w kółko i krzyżyk z kawą i herbatą? Z podkładkami KIK wszystko jest możliwe. Beton architektoniczny, z którego wykonano model zapewnia trwałość i gwarancję wyjątkowego efektu wizualnego. Pod spodem podkładki umiejscowiono korekt, który zabezpieczy powierzchnię przed porysowaniem. Dekor betonowy zamknięty w formę podkładki pod kubek czy filiżankę to świetny pomysł na kreatywny prezent. Prezentowany model występuje w kilku kolorach do wyboru.


Podana cena jest kwotą za 4 sztuki. 

Realizacja zamówienia wynosi ok 48 godzin jeżeli produkt jest w magazynie jeżeli nie ma ok 14 dni.

BETONOWE PODKŁADKI KIK B25


PODKŁADKI KIK - Idealna podkładka pod ulubioną kawę. Na spodzie podkładki znajduje się korek zabezpieczający powierzchnie przed zarysowaniem. Dostępne w różnych kolorach.

 PRODUCENT B25


Projekt B25 to owoc współpracy i dynamicznie rozwijającego się pomysłu, który narodził się w głowach dwóch młodych ludzi. Pierwszym jego etapem są elementy dedykowane wyposażeniu wnętrz zaprojektowane z betonu architektonicznego.

Nazwa ich firmy pochodzi od polskiego znaczenia najlepszej klasy betonu - B25. Marka powstała w trosce o doskonałą jakość i wyjątkową precyzję wykonania. Pomimo tego, że symbol nie jest już aktualny, postanowili nazwą projektu podkreślić pochodzenie produktów zaprojektowanych i powstałych w Polsce.

Nazwa B25 nie odnosi się do klasy betonu wykorzystywanego podczas produkcji ich wyrobów. Są to specjalne receptury, w których używane są materiały najnowszych generacji.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii mogą zaproponować Państwu doskonałe i solidne produkty wykonane z niezwykle popularnego betonu architektonicznego. Oferują grubość betonu w przedziale od 6 do 10 mm, pozwalającą na delikatne połączenie materiału z nowoczesną stylistyką i uzyskanie tym samym efektu lekkości.

Są prawdziwymi rzemieślnikami, którzy z zamiłowaniem tworzą produkty betonowe wykorzystywane w aranżacji wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE


Na wszystkich produktach z betonu architektonicznego (podkładki kik) występują tzw. “raki” czyli różnej wielkości otworki (ubytki), które są naturalnym zjawiskiem dla tego materiału. Za ich powstawanie i wielkość odpowiada kilka czynników procesu produkcji takich jak np. gęstość mieszanki czy długość wibrowania. Ilość i wielkość raków na produktach z tej samej partii może się różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-2mm))

Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.pl Ola | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl
Agnieszka | 883.979.686 | agnieszka@ubetonowani.pl Ola | 733.933.699 | ola@ubetonowani.pl