Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowe krzesło GRAVITY ModernLine
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor drewna
Buk naturalny
Buk Miodowy
Kolor betonu
Concrete
Steel
Carbon
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor drewna
Kolor betonu

Krzesło z betonu architektonicznego GRAVITY ModernLine o wymiarach 40 x 52 x 83 cm

Krzesło Gravity, które wyszło spod szyldu firmy Modern Line to niecodzienne rozwiązanie o wyjątkowym i niespotykanym designie. Wyrazisty, futurystyczny kształt oraz kontrastowe połączenie drewna i betonu architektonicznego sprawiają, że jest ono niezwykle intrygującym i niebanalnym meblem. Wyśmienicie odnajdzie się w wielu różnych przestrzeniach, zarówno jako krzesło w jadalni, jak i element nowoczesnego gabinetu. W połączeniu z bliźniaczym stołem Gravity tworzą niezwykły duet, przyciągający uwagę swoją wyjątkowością. Do jego produkcji posłużył beton architektoniczny - trwały i solidny materiał cechujący się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Posiada on gładką i satynową fakturę, dzięki czemu jest bardzo przyjemny i subtelny w dotyku. Dużą dowolność zapewnia dostępność czterech wariantów kolorystycznych betonu oraz dwóch wybarwień drewna, co znacznie ułatwia odpowiednią aranżację i dopasowanie do własnych preferencji aranżacyjnych. Krzesło Gravity to nietypowa propozycja z nowoczesnym wzornictwem i ergonomicznym kształtem. Zachwyci każdego miłośnika nietypowych i ekstrawaganckich pomysłów, poszukujących czegoś nowego do wypełnienia swojej przestrzeni.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)).

 

KRZESŁO GRAVITY ModernLine


Krzesło GRAVITY to nowoczesne krzesło z betonu ale także świetna alternatywa dla tradycyjnego krzesła do salonu, jadalni, biura czy na taras. Wykonane z drewna oraz betonu architektonicznego o gładkiej fakturze krzesło nowoczesne przyciąga uwagę nietypowym kształtem oraz ergonomią. Do wykorzystania osobno lub w komplecie ze stołem Gravity, który zaprojektował Jakub Sojka.

 PRODUCENT MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania dlatego ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.

INFORMACJE DODATKOWE


DOSTĘPNA KOLORYSTYKA

Karta produktu - meble i mała architektura    
Karta produktu - meble i mała architektura    
DIMENSIONS83 cm x 40 cm