Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowa umywalka - Okrągła 41 cm
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

BETONOWA UMYWALKA

Umywalka z betonu architektonicznego  Design. Bogaty wybór kolorów pozwala idealnie dopasować umywalkę do każdej przestrzeni. Zastosowanie w produkcji najnowszej technologii - środków hydrofobizujących oraz dodatkowe, powierzchniowe zabezpieczenie betonu przed wpływem czynników zewnętrznych pozwoliło na wyjątkowe użycie betonu. Naturalne cechy materiału, zmienność w obrębie tonacji kolorystycznej, naturalne przebarwienia. Cechy te nadają każdej umywalce indywidualny, surowy charakter.  
Średnica: 41 cmWysokość: 14 cmStruktura: GładkaKolory: odcienie podstawowe: antracyt, biały, popielaty, natural.Możliwość wykonania umywalki w dowolnym, wybranym kolorze.

Jeżeli dany produkt jest na stanie, realizacja zamówienia wynosi ok 7 dni roboczych.

Do montażu płyt betonowych zalecane jest stosowanie produktów dedykowanych przez producenta.

Ze względu na charakterystykę betonu architektonicznego, czyli możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych płyt (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm)) należy przed montażem rozplanować rozłożenie poszczególnych płyt i kolejność ich montażu.

Oferujemy również usługę montażu – o wycenę proszę pisać maila na kontakt@ubetonowani.pl z poniższymi informacjami (wycena zostanie przedstawiona do 24h od otrzymania zapytania):
  • Wysokość i szerokość ściany, której dotyczy wycena oraz informację o produkcie, który będzie montowany.
  • Co znajduje się obecnie na ścianie (farba, tynk gipsowy, tynk cementowo-wapienny, płyta karton-gips etc). Im więcej informacji tym wycena będzie precyzyjniejsza.
  • Jakiego miejsca dotyczy realizacja – wystarczy podać miejscowość.
  • Czy na ścianie do której płytki będą montowane będą wycinane otwory na gniazdka/TV etc. Jeżeli tak, to w jakiej ilości?

Betonowa umywalka


Oferujemy Państwu UMYWALKĘ Z BETONU ARCHIONICZNEGO Design. Średnica umywali to 41cm, wysokość 14cm. Bogaty wybór kolorów pozwala idealnie dopasować umywalkę do każdej przestrzeni. Zastosowanie w produkcji najnowszej technologii - środków hydrofobizujących oraz dodatkowe, powierzchniowe zabezpieczenie betonu przed wpływem czynników zewnętrznych pozwoliło na wyjątkowe użycie BETONU. Naturalne cechy materiału, zmienność w obrębie tonacji kolorystycznej, naturalne przebarwienia. Cechy te nadają każdej  umywalce indywidualny, surowy charakter. 


Marka Desing to połączenie pasji, kreatywności, rzemiosła oraz wieloletniego doświadczenia w prefabrykacji.Beton jest jednym z niewielu materiałów o tak szerokim zastosowaniu w aranżacji wnętrz, ogrodów czy elewacji. Dzięki zaawansowany recepturom, precyzji rzemiosła oraz doświadczeniu ,jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Autorskie rozwiązania pozwalają nam na eksponowanie piękna surowego betonu, tworzenie perfekcyjnych powierzchni, strukturi kolorów. Nasza otwartość na potrzeby klienta, zaangażowanie, profesjonalizm oraz podtrzymywanie wartości klasycznego rzemiosła uplasowały nas na pozycji jednej z najbardziej wyróżniającej się firm na rynku w branży betonów GRC.