Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBETONOWA LAMPKA KLASYCZNA B25
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
COLOUR
avatar
naturalnie szary
avatar
Feel the mint
Snow white
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
COLOUR

BETONOWA LAMPKA KLASYCZNA B25
LAMPKA KLASYCZNA - niezwykle kreatywna lampka oferowana przez Projekt B-25 pokazuje innowacyjne podejście do tematu oświetlenia. Beton architektoniczny wzbogacający formę lampki to doskonały pomysł na dekorację przestrzeni industrialnej i loftowej. Wybierając ten model można uzyskać ciekawe efekty wizualne i odświeżyć wygląd każdego wnętrza. Zestaw nie zawiera żarówki. Istnieje możliwość wyboru koloru lampki spośród kilku oferowanych propozycji.
Projekt B25 to owoc współpracy i dynamicznie rozwijającego się pomysłu, który narodził się w głowach dwóch młodych ludzi. Pierwszym jego etapem są elementy dedykowane wyposażeniu wnętrz zaprojektowane z betonu architektonicznego.


Nazwa ich  pochodzi od polskiego znaczenia najlepszej klasy betonu - B25. Marka powstała w trosce o doskonałą jakość i wyjątkową precyzję wykonania. Pomimo tego, że symbol nie jest już aktualny, postanowili nazwą projektu podkreślić pochodzenie produktów zaprojektowanych i powstałych w Polsce.


Nazwa B25 nie odnosi się do klasy betonu wykorzystywanego podczas produkcji ich wyrobów. Są to specjalne receptury, w których używane są materiały najnowszych generacji.


Dzięki zastosowaniu nowych technologii mogą zaproponować Państwu doskonałe i solidne produkty wykonane z niezwykle popularnego betonu architektonicznego. Oferują grubość betonu w przedziale od 6 do 10 mm, pozwalającą na delikatne połączenie materiału z nowoczesną stylistyką i uzyskanie tym samym efektu lekkości.


Są prawdziwymi rzemieślnikami, którzy z zamiłowaniem tworzą produkty betonowe wykorzystywane w aranżacji wnętrz.


INFORMACJE DODATKOWE


Na wszystkich produktach z betonu architektonicznego (lampka klasyczna) występują tzw. “raki” czyli różnej wielkości otworki (ubytki), które są naturalnym zjawiskiem dla tego materiału. Za ich powstawanie i wielkość odpowiada kilka czynników procesu produkcji takich jak np. gęstość mieszanki czy długość wibrowania. Ilość i wielkość raków na produktach z tej samej partii może się różnić. Nie świadczy to o wadzie produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji.


Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-2mm))