Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowa donica TAGLIO Slabb
Kolor betonu
avatar
White
avatar
Anthracite
avatar
Black
avatar
Gray
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu

Donica z betonu architektonicznego owalna TAGLIO Slabb o średnicy podstawy 30 cm

Donica betonowa Taglio to model zaprojektowany przez firmę Slabb, charakteryzujący się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem. To smukła, owalna forma, która została przecięta pod ostrym kątem, co dodatkowo nadaje jej wyjątkowego charakteru i zadziorności. Doskonale sprawdzi się w wielu nowoczesnych i industrialnych kompozycjach, a żywa zieleń roślin będzie wyśmienicie komponować się z jej surową fakturą. Do produkcji donicy betonowej Taglio wykorzystano wysokiej jakości beton architektoniczny, cechujący się solidnością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest ona gwarancją długoletniej trwałości. Dodatkowo, jej odpowiednia impregnacja pozwala na bezpośrednie i niezwykle łatwe sadzenie roślin. Donica betonowa Taglio dostępna jest w czterech różnorodnych wariantach kolorystycznych, które pozwolą na dostosowanie jej do wielu zróżnicowanych aranżacji oraz własnych preferencji. Firma Slabb proponuje oryginalne i pomysłowe podejście do wzornictwa, które intryguje i przykuwa uwagę.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 20 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Donica TAGLIO Slabb


Donica TAGLIO – W manufakturze slabb jest ponad 20 wariantów donic z betonu architektonicznego dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach. W asortymencie znajdują się produkty o podstawie kwadratu, prostokąta, rombu oraz koła. W zależności od miejsca użytkowania donice dostępne są w trzech, lub czterech kolorach.

Donice odlewane są w specjalistycznych formach, co pozwala na uzyskanie estetycznych i pozbawionych zacieków krawędzi. Dzięki zastosowaniu takiej technologii są w stanie wykonać powtarzalne elementy – dostępne w asortymencie lub zgodne z nadesłanym projektem. Aby zapewnić jak najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów donice do użytku zewnętrznego są niedostępne w odcieniu czarnym – ze względu na utlenianie tego koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Wszystkie donice użytkowane na tarasach i w ogrodach posiadają specjalny kanał odpływowy, który odprowadza nadmiar zgromadzonej w ziemi wody, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z nich nawet w trakcie mroźnych zim.

Donice betonowe mogą służyć jako osłonki, ale dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii produkcji można sadzić w nich również kwiaty bezpośrednio. Dno donicy warto jest podsypać odrobiną keramzytu, który będzie wchłaniał nadmiar wilgoci z ziemi. Wszystkie donice dostępne w ofercie są impregnowane, dzięki czemu bez obaw można użytkować je zgodnie z ich przeznaczeniem. Doświadczenie w produkcji elementów betonowych daje im możliwość tworzenia nawet najbardziej zwariowanych projektów.

 PRODUCENT SLABB

W Manufakturze slabb zajmują się ręcznym wytwarzaniem elementów wykonanych z betonu architektonicznego. Powierzchnie betonowe wyprodukowane w ich fabryce z powodzeniem mogą posłużyć do aranżacji nawet najbardziej ekskluzywnych wnętrz. Nie ma konieczności, aby – po umieszczeniu w miejscu docelowym – przykrywać je warstwą tynku, lub innym materiałem wykończeniowym. Beton architektoniczny to surowiec, z którego coraz chętniej korzystają profesjonalni architekci wnętrz oraz Klienci indywidualni. Na tą sytuację w głównej mierze wpływ ma fakt, że jest to tworzywo bardzo uniwersalne.

Z powodzeniem może posłużyć jako materiał wykończeniowy zarówno na ścianie jak i posadzce. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego. Jednakże jego wyprodukowanie to bardzo skomplikowany proces. Zwłaszcza w sytuacji, w której firma decyduje się nie tylko na tworzenie standardowych płyt betonowych, ale również bardziej skomplikowanych elementów takich jak schody, donice czy nawet umywalki i meble. Na rynku istnieje wiele firm produkujących beton. Dlaczego zatem spośród nich warto wybrać tą manufakturę? Odpowiedź jest prosta.

Jako nieliczni są w stanie kompleksowo zrealizować cały proces produkcji w ramach własnych zasobów. W SLABB czuwają nad odpowiednią jakością realizacji zamówienia już od chwili jego złożenia, aż do momentu, kiedy zamówione wyroby trafią pod ich dach. Tworzą elementy, które cechuje nie tylko estetyka wykonania, ale również wysoka trwałość. Ręczny proces produkcji pozwala im w pełni dostosować wszystkie artykuły do indywidualnych potrzeb Klienta. Aby zapewnić Ci niepowtarzalny i w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań wyrób całkowicie zrezygnowali z mechanicznych form produkcji. Ze względu na podstawowe właściwości betonu architektonicznego uzyskanie dokładnie takiej samej ilości wżerów jest niemożliwe. Małe różnice w odcieniach kolorów również są cechą charakterystyczną tego materiału, ale to właśnie te elementy stanowią jego największą zaletę.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA DONICA TAGLIO


    
    
DIMENSIONS30 cm x 75 cm x 40 cm