Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowa donica SLABB nowoczesna - Różne wielkości
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Gray
avatar
Anthracite
avatar
Black
avatar
White
Rozmiar
Piccolo 50x20x15
Lungo 100x25x40
Basso 60x60x30
Piazza 40x40x40
Magro 55x35x80
Supremo 40x30x94
Cubo60x60x60
Mattone 100x50x50
Preciso 120x40x50
Insolito 124x40x70
Divinio 170x50x50
Fortte 220x40x55
Ampio 150x150x45
Rodzaj
Wewnętrzne
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu
Rozmiar
Rodzaj

Donica z betonu architektonicznego prostokątna/kwadratowa SLABB dostępna w wielu formatach

Donice betonowe wykonane przez producenta Slabb to minimalistyczna propozycja o prostej i surowej formie. Prostokątny i kwadratowy kształt doskonale sprawdzi się w geometrycznych, nowoczesnych aranżacjach i nada im wyjątkowego charakteru. Model dostępny jest w wielu różnych wymiarach, a także w czterech wariacjach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie go do różnorodnych kompozycji i własnych preferencji. Donice zostały wykonane z niezwykle trwałego, impregnowanego i odpornego na niekorzystne warunki betonu architektonicznego, który pozwala na bezpośrednie sadzenie roślin. Ich cechą szczególną jest niezwykła oryginalność, gdyż każda donica posiada własną, unikatową fakturę o różnym stopniu porowatości i małych dysproporcjach w kolorach. Sprawia to, że każda z nich jest szczególna i niepowtarzalna. Donice betonowe Slabb doskonale podkreślą wyjątkowość zasadzonych w nich roślin. Są idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli kanciastych form i zimnego charakteru betonu.

Wymiary donic betonowych:

DONICA PICCOLO 50x20x15 cmDONICA LUNGO 100x25x40 cmDONICA BASSO 60x60x30 cmDONICA PIAZZA 40x40x40 cmDONICA MARGO 55x35x80 cmDONICA SUPREMO 40x30x94 cmDONICA CUBO 60x60x60 cmDONICA MATTONE 100x50x50 cmDONICA PRECISO 120x40x50 cmDONICA INSOLITO 124x40x70 cmDONICA DIVINO 170x50x50 cmDONICA FORTTE 220x40x55 cmDONICA AMPIO 150x150x45 cmDONICA CASSETTO 140x120x100 cmDONICA CHIASSO 138x50x100 cmDONICA TAZZA 120x120x100 cmDONICA FELICE 120x120x120 cmDONICA ENORME 205x50x100 cm

MOŻEMY WYKONAĆ DONICE W INNYCH WYMIARACH, W TEJ KWESTI PROSIMY O KONTAKT ZE SPRZEDAWCĄ.
Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 20 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Donica 


Donica  – W manufakturze  jest ponad 20 wariantów donic z betonu architektonicznego dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach. W asortymencie znajdują się produkty o podstawie kwadratu, prostokąta, rombu oraz koła. W zależności od miejsca użytkowania donice dostępne są w trzech, lub czterech kolorach.

Donice odlewane są w specjalistycznych formach, co pozwala na uzyskanie estetycznych i pozbawionych zacieków krawędzi. Dzięki zastosowaniu takiej technologii są w stanie wykonać powtarzalne elementy – dostępne w asortymencie lub zgodne z nadesłanym projektem. Aby zapewnić jak najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów donice do użytku zewnętrznego są niedostępne w odcieniu czarnym – ze względu na utlenianie tego koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Wszystkie donice użytkowane na tarasach i w ogrodach posiadają specjalny kanał odpływowy, który odprowadza nadmiar zgromadzonej w ziemi wody, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z nich nawet w trakcie mroźnych zim.

Donice betonowe mogą służyć jako osłonki, ale dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii produkcji można sadzić w nich również kwiaty bezpośrednio. Dno donicy warto jest podsypać odrobiną keramzytu, który będzie wchłaniał nadmiar wilgoci z ziemi. Wszystkie donice dostępne w ofercie są impregnowane, dzięki czemu bez obaw można użytkować je zgodnie z ich przeznaczeniem. Doświadczenie w produkcji elementów betonowych daje im możliwość tworzenia nawet najbardziej zwariowanych projektów.

  

W Manufakturze zajmują się ręcznym wytwarzaniem elementów wykonanych z betonu architektonicznego. Powierzchnie betonowe wyprodukowane w ich fabryce z powodzeniem mogą posłużyć do aranżacji nawet najbardziej ekskluzywnych wnętrz. Nie ma konieczności, aby – po umieszczeniu w miejscu docelowym – przykrywać je warstwą tynku, lub innym materiałem wykończeniowym. Beton architektoniczny to surowiec, z którego coraz chętniej korzystają profesjonalni architekci wnętrz oraz Klienci indywidualni. Na tą sytuację w głównej mierze wpływ ma fakt, że jest to tworzywo bardzo uniwersalne.

Z powodzeniem może posłużyć jako materiał wykończeniowy zarówno na ścianie jak i posadzce. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego. Jednakże jego wyprodukowanie to bardzo skomplikowany proces. Zwłaszcza w sytuacji, w której firma decyduje się nie tylko na tworzenie standardowych płyt betonowych, ale również bardziej skomplikowanych elementów takich jak schody, donice czy nawet umywalki i meble. Na rynku istnieje wiele firm produkujących beton. Dlaczego zatem spośród nich warto wybrać tą manufakturę? Odpowiedź jest prosta.

Jako nieliczni są w stanie kompleksowo zrealizować cały proces produkcji w ramach własnych zasobów. W czuwają nad odpowiednią jakością realizacji zamówienia już od chwili jego złożenia, aż do momentu, kiedy zamówione wyroby trafią pod ich dach. Tworzą elementy, które cechuje nie tylko estetyka wykonania, ale również wysoka trwałość. Ręczny proces produkcji pozwala im w pełni dostosować wszystkie artykuły do indywidualnych potrzeb Klienta. Aby zapewnić Ci niepowtarzalny i w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań wyrób całkowicie zrezygnowali z mechanicznych form produkcji. Ze względu na podstawowe właściwości betonu architektonicznego uzyskanie dokładnie takiej samej ilości wżerów jest niemożliwe. Małe różnice w odcieniach kolorów również są cechą charakterystyczną tego materiału, ale to właśnie te elementy stanowią jego największą zaletę.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA DONICA

(piccolo, lungo, toppo, nasso, pizza, magro, supremo, cubo, mattone, preciso, insolito, divinio, fortte, ampio)