Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Rozmiar
119M
79M
79S
119S
39M
79L
119L
Kolor betonu
avatar
Concrete
avatar
Steel
avatar
Carbon
avatar
White
Wariant
Podstawka
Bez podstawki
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Rozmiar
Kolor betonu
Wariant

Donica z betonu architektonicznego REGULAR ModernLine z podstawką lub bez w wielu rozmiarach

Nowoczesne donice typu Regular z podstawką stanowią klasyczną, a przy tym niezwykle elegancką propozycję urozmaicają zarówno przestrzeń miejską, jak i prywatną. Wykonane z wysokojakościowego, mrozoodpornego betonu architektonicznego formy, to także doskonałe uzupełnienie dla kawiarni dysponujących ogródkami. Donice Regular z podstawką z powodzeniem mogą być lokowane w ogrodach oraz wnętrzach budynków. Wersja modernistyczna charakteryzuje się innowacyjną, wyszczuploną formą ścian, których grubość zredukowana została do 2 cm. Nieziemsko gładką w dotyku, satynową fakturę ulepszono dzięki dodaniu funkcji wodoszczelności. Model ten jest niezwykle uniwersalny. Producent oferuje donice betonowe dostępne w aż 7 formach. Różne wymiary można łączyć ze sobą, dodatkowo bawiąc się kolorystyką. Możliwe jest zamówienie wersji w odcieniach: karbonu, szarości, czerni i bieli. Barwy te fantastycznie łączą się z zielenią miejską. W zależności od rozmiaru, model charakteryzuje pojemność od 36 do 290 litrów.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Donica REGULAR ModernLine


Donica REGULAR – regular to donice betonowe o kubicznym kształcie, doskonale wpisujące się w nowoczesne aranżacje. Wykonane z betonu architektonicznego, posiadają zredukowaną nawet do 2 cm grubość ścian,  satynową fakturę, są mrozoodporne i wodoszczelne. Donica betonowa Regular dostępna jest w 7 formatach i 4 kolorach, może być stosowana jako donica ogrodowa, tarasowa i do wnętrz

Materiał: beton architektoniczny
  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania dlatego ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.