Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowa ławka HARMONY ModernLine
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Rozmiar
159M z drewnem
119M
79M
159M
Kolor betonu
Concrete
Steel
Carbon
White
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Rozmiar
Kolor betonu

Ławka z betonu architektonicznego HARMONY ModernLine o wielkości 79/119/159 x 39 x 45 cm

Nowoczesny model ławki to kolejna propozycja pochodząca z kultowej linii Harmony. Mebel ten, to nowoczesna ławka parkowa wykonana z mrozoodpornego materiału, jakim jest beton architektoniczny. Subtelne, nieco zaokrąglone u szczytu kształty, nadają ławie formę miłą dla oka. Ławkaa Harmony stanowi dogodne rozwiązanie, które urozmaica przestrzeń miejską, jest komfortowym dodatkiem do ogrodów oraz nadaje się do montażu na tarasach. Niezwykle gładka w dotyku, satynowa faktura mebla sprawia, że doskonale wpasuje się w każde zurbanizowane zakątki. Wysoki uniwersalizm Ławy Harmony zapewnia możliwość wyboru opcji spośród aż trzech rozmiarów: wersji mini (79 x 39 x 45 cm), midi (119 x 39 x 45 cm) bądź maxi (159 x 39 x 45 cm). Przestrzeń miejską można dodatkowo urozmaicać, łącząc  dowolne rozmiary w różnych kolorach. Dostępne są bowiem meble w odcieniach: od karbonu, przez stalowoszary, aż po biały. Ponadto, istnieje możliwość specjalnego zamówienia dla miłośników konstrukcji drewnianych. Ława Harmony, wykonana z drewna sosnowego, idealnie wpasuje się w klasyczne, naturalne przestrzenie.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Ławka HARMONY ModernLine


Ławka HARMONY – Harmony to nowoczesna ławka parkowa betonowa o subtelnej, zaokrąglonej linii. Modernistyczne siedzisko z betonu architektonicznego może być stosowane jako meble do ogrodu i nowoczesne ławki miejskie. Charakteryzuje się wyjątkowo gładką w dotyku, satynową fakturą. Ławka parkowa betonowa Harmony dostępna jest w 3 rozmiarach i 2 opcjach: całość z betonu oraz z siedziskiem drewna.

Materiał: beton architektoniczny, drewno

 PRODUCENT MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.

INFORMACJE DODATKOWE


DOSTĘPNA KOLORYSTYKA


Karta produktu - meble i mała architektura    Karta produktu - meble i mała architektura    
DIMENSIONS79 cm x 45 cm