Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Concrete
avatar
Carbon
avatar
White
avatar
Gray szlifowany
avatar
Black szlifowany
avatar
White szlifowany
avatar
Yellow szlifowany
avatar
Steel
avatar
Beige - sanded
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu

Ława z betonu architektonicznego TRIO ModernLine o wysokości 45 cm

Ława Trio wykonana z precyzyjnie szlifowanego betonu architektonicznego umożliwia tworzenie niezwykle gustownych zestawień przestrzennych. Wszystko to dzięki charakteryzującej ją modułowości. Monumentalna forma betonowa stanowi idealne uzupełnienie przestrzeni miejskich, a przede wszystkiem okołobiurowych. Doskonale wkomponuje się w powierzchnie otaczające wysokie, szklane wieżowce czy budynki korporacji. Ława Trio nada się również jako oryginalna ławka parkowa. Charakterystyczny kształt mebla, przypominający ramiona rozgwiazdy, to ciekawy sposób na aranżację przestrzeni zurbanizowanych. Dzięki mrozoodpornemu betonowi architektonicznemu z powodzeniem może być lokowana na zewnątrz. Szlifowana faktura dostępna jest w aż czterech wersjach kolorystycznych: beżu, czerni, szarości i żółci. Model charakteryzuje technologia ręcznego odlewania, zastosowanie BCQ oraz dbałość o najwyższe standardy estetyczne. Ława Trio to doskonała i niezwykle gustowna wersja, która sprawi, że zurbanizowana przestrzeń nabierze uroku i wdzięku.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Ława TRIO ModernLine


Ława TRIO to ławka parkowa. Trio to nowoczesne siedzisko z szlifowanego betonu architektonicznego, które dzięki modułowości umożliwi tworzenie efektownych zestawień. Monumentalna i elegancka forma betonowej ławy będzie wyjątkowym akcentem każdej przestrzeni publicznej dlatego doskonale sprawdzi się jako nietypowa ławka parkowa czy innego typu siedzisko.

Materiał: beton architektoniczny i beton szlifowany
  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania dlatego ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja i dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.