Agnieszka Grotkowska
StreetSzymanowskiego 94/1
05-270Marki
Poland
sklep@ubetonowani.pl+48 883979686
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
Delivery: PLN
Shipment
ubetonowaniList of productsBetonowa ława SLIM ultracienka
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
original.jpeg
Kolor betonu
avatar
Concrete
avatar
Carbon
avatar
White
avatar
Steel
Jeżeli planujesz zagospodarowanie przestrzeni 
publicznej, poproś o poradę. Ten produkt można kupić również w zestawie.
Kolor betonu

Ława z betonu architektonicznego SLIM ModernLine o wielkości 119 x 39 x 45 cm

Dla wszystkich tych, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań na rynku, modernistyczna Ława Slim jest idealnym rozwiązaniem. To niezwykle stylowy i subtelny mebel dedykowany przestrzeniom zewnętrznym. Dzięki nowoczesnej recepturze betonu architektonicznego, grubość ścian została zmniejszona nawet do 2 cm. Stanowi to propozycję doskonale nadającą się do przestrzeni, w których liczy się dbałość o delikatność kompozycji. Dzięki temu mebel doskonale wpisze się w aranżacje stylowych ogrodów oraz gustownych basenów.  Ława Slim wysoką jakość zawdzięcza innowacyjnej technologii opartej o system Bruk Color Quality oraz Bruk Protect Quality. Dzięki temu, zapewniona została długotrwała wytrzymałość materiału, a także ułatwiona pielęgnacja i utrzymanie czystości. Model Ławy Slim wyróżnia wyjątkowy design, zminimalizowana waga oraz subtelnie zaokrąglony kontur cienkich, dwucentymetrowych ścian. Wyjątkowo gładka faktura ścian zapewnia niezwykle elegancji wystrój, dodający wdzięku ogrodom, parkom, tarasom i zurbanizowanym przestrzeniom miejskim, gdzie estetyka ma znaczenie.


Podana cena dotyczy 1 szt. produktu.Realizacja zamówienia ok 30 dni roboczych

Charakterystyką betonu architektonicznego są możliwe różnice w wyglądzie powierzchni poszczególnych produktów (występowanie i wielkość raków, rozbieżności kolorystyczne i wymiarowe (+/-3mm))

 

Ława SLIM ModernLine


Ława SLIM – Nowoczesna ławka betonowa Slim to uniwersalne rozwiązanie projektowe, które wyróżni każdą przestrzeń wyjątkowym designem. Idealna do parku, ogrodu, na taras i tam, gdzie sobie … zasiądziesz. Ujmuje mocą betonu architektonicznego ujętego w subtelny, zaokrąglony kształt. Wyróżnia się zminimalizowaną wagą oraz grubością ścian wynosząca tylko 2 cm! Wykonana z betonu architektonicznego o wyjątkowo gładkiej – satynowej w dotyku fakturze.

Materiał: beton architektoniczny
  MODERN LINE

Inspiruje ich skandynawska szkoła designu. To dlatego ich produkty charakteryzuje prostota. Lubią wyzwania. Ich meble otrzymują tak różnorodne formy, jak tylko zdołają sobie wyobrazić. Modern Line ma ponad 20 lat doświadczenia. Opracowuje technologie, dające niezliczone możliwości projektowe. Ich pasją  jest projektowanie. Dlatego chcą się dzielić nią z tymi, którzy czują podobnie. Wiedzą, że beton to niezwykły materiały – surowy w swej prostocie, daje nadzwyczajne pole do popisu. Pozwala na tworzenie wielu faktur, zaskakujących kształtów, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Beton architektoniczny to ich pasja. To dlatego PRZEKSZTAŁCAJĄ ZNANE W WYJĄTKOWE.