Zapisz się do newslettera


 

Brak produktów w koszyku

Home / Bez kategorii / Dekoracje wnętrz z betonu? To możliwe!

Dekoracje wnętrz z betonu? To możliwe!

Zwykły, popularny, surowy, szary beton… z czym nam się kojarzy? Najczęściej z niedokończonymi budynkami i remontami. Jest jednak grupa pasjonatów architektury, dla których beton jest czymś więcej. To my! W naszych rękach „zwykły” budulec staje się czymś nadzwyczajnym i nabiera luksusowego charakteru. Beton to nie tylko ściany i podłogi, to również niecodzienne dekoracje, które naprawdę mogą zachwycić.

Płyty z betonu architektonicznego VHCT 120x60x1,5 cm kolor S96

Beton, który znacie…

Beton! Tak – ta szara, błotnista mieszanina kompozytów, najczęściej wody, cementu i piasku, kojarzy nam się z placami budowy. Dawniej budowano z niego fortece, akwedukty i świątynie, a dziś służy nam praktycznie wszędzie, od fundamentów aż po sklepienia. Lista jego zastosowań i zalet praktycznie mogłaby nie mieć końca. Ale jeszcze do niedawna nikt nie myślał o tym, że z surowego betonu można tworzyć funkcjonalne dzieła sztuki – stylowe dekoracje wnętrz.

Płyty betonowe ścienne artisvisio / porowate płyty z betonu

Beton, którego nie znacie…

Beton staje się dziś coraz popularniejszy, i to nie tylko w tradycyjnym budownictwie. Jest królem loftowego i industrialnego stylu. Uwielbiają go wszyscy miłośnicy nowoczesnego designu. Trudno się dziwić. Beton idealnie komponuje się z metalem, szkłem, a nawet drewnem, tworząc wnętrza gustowne i oryginalne. Wyobraź sobie przestronne mieszkanie z widocznymi rurami, kablami i żarówkami. Wszystko to skąpane w betonie. Na pierwszy rzut oka, całość przypomina opuszczoną fabrykę lub hangar wojskowy, ale w tym szaleństwie jest metoda. To właśnie styl industrialny. Ten surowy design daje wiele możliwości, a ludzie wykorzystują chociażby jego drobne elementy w swoich mieszkaniach, aby nadać im niepowtarzalnego charakteru.

Ściana w płytach betonowych concraft JUMP

Cztery ściany i rura… czegoś tu brakuje?

A co z dodatkami z betonu? Nie musisz od razu zamieszkać w bunkrze, nie każdy też lubi taki styl. Ale jeśli chcesz poczuć jego namiastkę, mogą zainteresować Cię praktyczne betonowe dodatki. Jest w czym wybierać!

Może na początek betonowe donice na kwiaty? Okrągłe, kwadratowe, małe, duże… łączy je jednak jedno – beton. Już gołym okiem widać to, że te donice wyróżniają się od innych swoją fakturą. Każda donica ma niepowtarzalny wygląd, inne rozmieszczenie raków i pustek na powierzchni. Kupując ten produkt, dostajesz coś naprawdę unikalnego. To nie tylko piękny wygląd, ale i odporność na wilgoć, zabrudzenie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Masz już donice? A co powiesz na betonowy stół, stolik lub parapet, które dopełnią całość? To produkty tak samo unikalne i wyjątkowe jak donica uBETONowani. Wszystkie elementy odlewane są na zamówienie, z dbałością o najmniejszy szczegół.

Meble betonowe, meble z betonu architektonicznego morgan&moller

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *